Kalk Gidelim Dizisinde Çalan Şarkı ve Müzikler (Trt1) Sözleri Videosu

18 Kasım cumartesi günü başlayan ve bir çok ünlü oyuncunun da yer aldığı dizi çok konuşulacak gibi görünüyor. Kalk Gidelim isimli Dizide Çalan Şarkı ve Müzikler (Trt1) Sözleri Videosunu sitemizden sizlere sunacağız. Sizlerin istekleri doğrultusunda Kalk Gidelim Dizisinin müziklerini ve isteklerinizle gelen şarkıları buradan sizlerle paylaşacağız.

Kalk Gidelim Dizisinde Çalan Şarkı ve Müzikleri Gökhan Tepe gibi oyuncuların söylediği şarkıları buradan sizlerle paylaşıp (Trt1) de yayınlanan vdeoları ve şarkıların kliplerini sizlere duyuracağız. Kalk Gidelim Dizi müzikleri ve Sözlerini en güncel haliyle dizihaberi.tv de sizlere sunuyor olacağız..

İlk şarkımız Gökhan Tepenin konuk oyuncu olduğu ilk bölümden geliyor. Aşağıdaki fragmanda yer alan şarkının tamamını sizlere sunuyoruz.. Kalk Gidelim Dizisindeki şarkı türkü ve şiirleri müzikleri sizlere aşağıdan paylaşacağız. Sizde hangi bölümden kimin şarkısını istiyorsanız yorumlarla aşağı yazabilirsiniz..

Kalk Gidelim Dizisinde Çalan Şarkı ve Müzikleri:

Kalk Gidelim Meryemin telefon müziği Hozalı gelin türküsü şarkısı müziği burada:

Kalk Gidelim dizisi Meryemin telefon müziği şarkısı Hozalı gelin türküsü Karadeniz versiyonu için:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kalk Gidelim Dizisinde Çalan Şarkı ve Müzikler (Trt1) Sözleri Videosu (15 Yorum)

  1. Nehir’in telefon müziğini bilen varsa buraya cevap yazabilir mi?Nehirin telfonu çaldığında müziğibiliyorum ama bir türlü adını hatırlayamıyorum

Eklenme Tarihi: 18 Kasım 2017