Kalk Gidelim Dudu Kimdir? Şakirle Dudu Evlenecek mi?

Cumartesi günü ekranlara gelen ve Trt de yayınlanan Kalk Gidelim dizisi yeni oyuncuları bünyesine katmaya devam ediyor. Trt 1 ekranlarının cumartesi neşesi olan ve her bölümü ile son haftalarda reytingleri artmaya başlayan renkli aile dizisi Kalk Gidelimin 10 mart cumartesi günkü bölümde ismi geçen Dudu kimdir dudu karakterini kim oynayacak merak ediliyor.

Peki Kalk Gidelim dizisinde Dudu kimdir? Hangi oyuncu Dudu karakterini canlandıracak? Dudu karakterinin gerçek adı nedir? oynadığı diziler neler diye merak edenler için hemen yanıt verelim sorulara. Kalk Gidelim dizisinin başrollerinde Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Kerem Kupacı, Fusun Kostak Yıldız Kültür, Beyazıt Gülercan gibi önemli isimler yer alıyor. Şimdi bir de Dudu eklendi, yani dudu karakteri geldi.

Trt1 de yayınlanan Kalk Gidelim dizisine katılan Dudu karakterinin gerçek ismi Sena Çakır‘dır. Kalk Gidelim dizisinin son bölümde Haim’in Dudu’yu Şakir’e vereceğiz sözleri ile Dudu karakteri diziyi izleyen herkesin oldukça dikkatini çekti. Peki Kalk Gidelimde Dudu Şakir ile evlenecek mi? bu sorunun cevabını sizlere önümüzdeki hafta açıklayacağız.

Kalk Gidelim Dudu rolü Sena Çakır kimdir
Kalk Gidelim Dudu rolü Sena Çakır kimdir

Kalk Gidelim Dudu rolü Sena Çakır kimdir?

Kalk Gidelim dizisindeki Dudu rolünü oynayan Sena Çakır 9 Kasım 2001 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kalk gidelimden önce başka dizide rol almasa da Öteki Taraf filminde yer almıştır. Güzel oyuncu Sena Çakır 1.68 boyunda olup 52 kilodadır. 17 yaşındaki güzel oyuncu lise eğitimine devam ediyor. Miss Turkey yarışmasının finalistlerinden biri olan Sena Çakır dereceye girememiştir.

Kalk Gidelim Dudu rolü Sena Çakır kimdir

Kalk Gidelim Dudu rolü Sena Çakır kimdir hakkında yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Mart 2018