Kalk Gidelim Enişte Halil Kalkar, Doktor, Canberk ve Nehir Neden Yok Ayrıldılar mı ?

Diziye sonradan dahil olup önemli rolleri üstlenip reytinglere katkısı olmuş oyuncular bu gün Staff Filmi üzdü. 3. Sezon çekimlerine başlanan Kalk Gidelim enişte Halil Kalkar, Doktor, Canberk ve Nehir neden yok dizide diye takipçileri merak etti. Dört karakterin birden dizide yarattığı eksiklik nasıl doldurulacak ?

Kalk Gidelim Enişte Halil Kalkar, Doktor, Canberk ve Nehir Neden Yok Ayrıldılar mı ?

Kalk Gidelim 3. Sezon Oyuncu Kadrosu

Kalk Gidelim Enişte Halil Kalkar Neden Yok

26 temmuz itibari ile sürpriz kararını açıklayan enişte takipçilerini üzdü. Kendi fenomenlerini oluşturmayı başarmış bir karakteri canlandıran Kerem Kupacı dizide Nuriye’nin kocasını canlandırıyordu. Aynı zamanda Dudu ve İpek’in babası rolünde idi. Yani diziden birden çıkarılması normal değildir. Muhtemelen yerine farklı oyuncu karakteri canlandırması değerlendirilecek. Ancak karakter değişimi Kalk Gidelim dizisinin reyting sonuçlarını etkileyecektir.

Kalk Gidelim Enişte Halil Kalkar Neden Yok

Kalk Gidelim Canberk Neden Yok Ayrıldı

Dizinin sevimli ve değişik çocuğu rolündeki Canberk’i Mustafa Ali ve Nurcan’ın oğlu olarak tanıyoruz. Karakteri canlandıran Onur Seyit Yaran Kalk Gidelim 3. sezon oyuncuları arasında olmaması dikkat çekti. Dizinin eniştesi Halil gibi birden ortadan kaybolacak karakter olmaması dolayısı ile yerine başka oyuncunun geleceğini düşünüyoruz. Ancak Aynı yüzü göremeyeceğiz.

Kalk Gidelim Canberk Neden Yok Ayrıldı

Kalk Gidelim Doktor Neden Yok Diziden Ayrıldı

Doktor Sinan karakteri ile diziye sonradan dahil olmuş oyuncudan da ayrılık haberi geldi. Cem Belevi’nin canlandırdığı doktor Kalk Gidelim 3. sezon neden yok diye herkesi merak ettirdi. Googlede aratan dizi takipçileri Doktor Sinan’ın Kalk Gidelim dizisinden ayrıldığını görünce hüzünlendi. Peki Kalk Gidelim doktor neden yok yeni projesi nedir Staff Film ile anlaşamadıkları konu ne idi ?

YENİ HABER >>>  Kalk Gidelim 81. Bölüm Özeti. 82. Bölüm Fragmanı!
Kalk Gidelim Doktor Neden Yok Diziden Ayrıldı

Kalk Gidelim Nehir Neden Yok Diziden Ayrıldı

Güzelliği ile dizide dikkat çeken Nehir Kalk Gidelim dizisinde neden yok ? Diziden ayrılık haberi ile takipçilerini üzen diğer oyuncumuz Nilay Deniz oldu. 26 temmuz itibari ile sosyal medya hesabından teşekkür metni yayınlayan ve Kalk Gidelim 3. sezon oyuncuları arasında bulunmayan Nehir’in ayrılık sebebini merak ediyoruz.

Kalk Gidelim Nehir Neden Yok Diziden Ayrıldı

Kalk Gidelim 3. Sezon oyuncuları arasında Nehir, Doktor, Canberk ve enişte Halil neden yok ? Diziden neden ayrıldıkları konusunda Staff Film’den henüz açıklama gelmedi. Yerine hangi oyuncunun oynayacağı ise 2019-2020 sezonunda reytingleri etkileyecek.

Kalk Gidelim 3. Sezon oyuncuları arasında Nehir, Doktor, Canberk ve enişte Halil neden yok
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kalk Gidelim Enişte Halil Kalkar, Doktor, Canberk ve Nehir Neden Yok Ayrıldılar mı ? (13 Yorum)

 1. ne yapıyonuz siz diziciler dizinin icine ettiniz derhal nehir canberk halil dönsün yoksa sizde silinir gidersiniz

 2. Neden seyircilere saygi yoook neden ayrildiklari tam olarak aciklanmiyor eger seyirciye saygi yoksa seyircinin diziye saygilari hiiic. Olmazzzz

 3. damatla nuriye neden yok yaaaaa eğer birini çıkaracaksanız veliyle duru gitsin dizide hiç bir katkıları yok geri gelsinler(damat halil nuriye love)

  • Yeşil Deniz çok güzeldi kaldırdılar
   Şimdi bununlada oynamışlar
   Ağız tadıyla bir dizi seyrettirmediniz
   Seyretmiyorum lan dümbükler

  • harbiden be kardeşim dogru dürüst bi dizidedik icine ettiniz dizinin demekki kendimize bi diziarayacagız

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 27 Temmuz 2019