Kalk Gidelim Ercan Kimdir, Hayrettin Karaoğuz Hangi Rolde Oynayacak?

Trt 1’in cumartesi akşamları yayınlanan sevilen dizisi Kalk Gidelim‘in erken başlayan yeni sezonunda kadrosuna ünlü bir komedyen dahil oldu. Dizinin iyi reytingler almasının ardından yaz boyunca çekimler başladı ve Temmuz sonunda yeni sezona merhaba deniliyor. Kalk Gidelim dizisine yeni oyuncu Ercan dahil oldu, peki Ercan Kimdir?

Kalk Gidelim Ercan Kimdir hakkında bilgileri sizlere buradan sunacağız. Kalk Gidelim Ercan Kimdir gerçek adı bilgileri hakkında bilinmeyenler derken oyuncunun hangi rolde olduğu ve kaç bölüm Kalk Gidelim dizisine devam edeceğini buradan sizlere aktarmak ve Kalk Gidelim yeni sezon yeni oyuncular hakkında bilgiler vermek istiyoruz..

Kalk Gidelim Ercan Kimdir? Yeni oyuncunun gerçek adı soyadı Hayrettin Karaoğuz’dur. Başarılı komedyen ve oyuncu dizide Ercan karakterini oynayacak ve Kalk Gidelim izleyenleri gülmekten kırıp geçirecek. STAFF’ın yapımcılığında Trt1 de cumartesi günleri ekrana gelen Kalk Gidelim Ercan karakteri ile dizi daha da bir hareketlenecek.

Kalk Gidelim dizisinde Özgür Pak’ın yönetmen olduğu Baykut Badem’in senaryo yazdığını ve Ercan karakteri ile yeni sezonda diziye katılan oyuncumuzun Hayrettin Karaoğuz olduğunu bir daha hatırlatalım. Kalk Gidelim dizisinin 2. sezonunda yine oyuncu kadrosunda Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri gibi çok başarılı isimler yer almaya devam ediyor.

Hayrettin Karaoğuz Ercan rolünde

Kalk Gidelim dizisinde oynayan Hayrettin Karaoğuz (Ercan rolü) Kimdir?
Sevilen ünlü komedyen 1984 yılında kültür başkentimiz olan İstanbul da Bakırköy ilçesinde doğmuştur. Bir çok alanda çalışmaları olan Hayrettin isimli talk show ile skeçlerini canlandırmıştır star tv de. 2016 yılında ekranlara gelen Vezir Parmağı filminde de rol almış ve cumali rolüne hayat vermiştir. Aslında hepimiz Hayrettin’i yapmış olduğu çok pis kamera şakalarından tanıyoruz.

Kalk Gidelim Ercan Kimdir sorusuna cevap vermeye çalıştık ve Ercan karakterini oynayan yeni oyuncu Hayrettin Karaoğuz hakkında kısa bilgiler verdik. Sevilen dizi Kalk gidelim 2. yeni sezonuyla kaldığı yerden 28 Temmuz Cumartesi akşamı Trt1 de devam edecek. Hayrettin’in de diziye ayrı bir güzellik katacağına eminiz. Kalk Gidelim severlerine şimdiden keyifli seyirler dileriz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Temmuz 2018