Kalk Gidelim Final mi Sezon Finali mi Yapacak, Bitecek mi Devam mı Edecek?

yorumsuz
184 izlendi

Kalk Gidelim Final mi Sezon Finali mi Yapacak, Bitecek mi Devam mı Edecek? Kalk Gidelim dizisi Trt1 kanalının komedi dizisi. 2 sezondur ekranda olan Kalk Gidelim ekran başındaki izleyiciyi güldürüyor günün stresini alıyor. Böyle olunca da izlenebilirliği artıyor tabi ki… Kalk Gidelim dizisi 2019 yeni sezonu eylül ayında devam eder mi yoksa 2019 haziran sezon sonunda final yaparak ekranlara veda mı eder konumuzun devamında anlattık.

Kalk Gidelim Final mi Sezon Finali mi Yapacak?

Kalk Gidelim dizisi Trt1 ekranlarında 2 sezondur yayınlanıyor. Dizi oyuncuları konusu ve egenin tatlı şivesi ile kendini sevdirmeyi başarmış bir yapım. Kalk Gidelim Ege bölgemizde çekildiği için de manzarası doğası seyircinin içini açıyor evlerindeki kasvetli havadan kurtuluyorlar bir nebzede olsa.

Kalk Gidelim dizis yapımcılığını Staff Film yapıyor. Başrollerinde Erkan Sever, Ufuk Özkan, Kerem Kupacı, Beyazıt Gülercan ve Emin Gürsoy yer alıyor. Kalk Gidelim dizisi çekimlerini diğer diziler gibi Istanbul da yapmıyor. Muğla’nın Saburhane mahallesinde çekilen dizi mekan değiştirerek bazen Istanbulda çekim yapıyor bazen de Egenin  başka güzel mekanlarında. Kalk Gidelim dizisi samimi oyuncuları ile her zaman izlendi. Aşağıda yer alan Kalk Gidelim dizisinin reyting grafiğini incelersek izlenme oranlarina bakarak dizinin yeni sezonda devam edip etmeyeceğini öğrenebiliriz.

Bunu Gördün mü>>  İstanbullu Gelin 81. Bölüm Özeti 26 Nisan Cuma Fragmanı

Kalk Gidelim Dizisinin son reyting oranları nasıl?

SıraTarihRTG (%)
9.Kalk Gidelim 16 Mart 2019 Cumartesi Reytingleri3.77
6.Kalk Gidelim 9 Mart 2019 Cumartesi Reytingleri4.03
4.Kalk Gidelim 2 Mart 2019 Cumartesi Reytingleri4.45
7.Kalk Gidelim 23 Şubat 2019 Cumartesi Reytingleri4.05
6.Kalk Gidelim 16 Şubat 2019 Cumartesi Reytingleri4.19
6.Kalk Gidelim 9 Şubat 2019 Cumartesi Reytingleri4.85
7.Kalk Gidelim 2 Şubat 2019 Cumartesi Reytingleri4.14
10.Kalk Gidelim 26 Ocak 2019 Cumartesi Reytingleri3.68

Kalk Gidelim dizisi reyting grafiğine bakıldığında yayınlanan son 10 bölümde dizinin her zaman ilk 10da yer aldığını görüyoruz. Kalk gidelim dizisi son iki ayda 6. 7  9. Sırada yer almış. Bu başarılı bir oran ik sezondur yayınlanan bir dizi için. Kalk Gidelim dizisi 2019 yeni sezonu eylül ayında devam edecektir.

TRT1 Kalk Gidelim dizisinin yerine daha iyi reyting alacak yeni bir yapım ilr anlaşmadığı  takdirde Kalk Gidelim yeni sezon onayını almıştır. Siz Kalk Gidelim dizisinin yayınlanmasını ister misiniz yeni sezonda da? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. Sizlerin isteği üzerine final yapacak diziler bile devam kararı alabilir. Seyirci isteği ve dileği yapım icin her zaman önemlidir.

Bunu Gördün mü>>  Erkenci Kuş 38. Bölümde Neler Olacak? Düğün Bozulacak mı?

Kalk Gidelim dizisi Son Tanıtım Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 19 Mart 2019