Kalk Gidelim Final Yapacak Bitecek mi, 2. Yeni Sezon Devam Edecek mi?

Trt1 ekranlarında sevilerek izlenen ve her cumartesi günü büyük bir ilgi gören ancak reytinglerde istediği başarıyı bir türlü yakalayamayan Kalk Gidelim dizisi Final mi Yapacak Bitecek mi, yoksa sezon finali yapıp 2. Yeni Sezon Devam Edecek mi? sorusu hem izleyicilerin hemde meraklıların ilgi odağı oldu. Mayıs ayı diziler için karar ayı olacak bu sezon.

2018-2019 sezonunda devam edecek ve bitecek dizilerin kesinleşmesi an meselesi artık. Hem Trt1 de ekrana gelen Kalk Gidelim dizisi hemde diğer dizilerin genel durumları 2018-2019 da devam edip etmeyecekleri kesinlik kazanıyor. Kalk Gidelim konusu ve samimiyeti ile oldukça revaçta bir dizi. Final mi Yapacak dizi Bitecek mi, yada sezon finali yapıp 2. Yeni Sezon Devam mı Edecek? merak ediliyor.. İşte yanıt:

Trt1 Kalk Gidelim Dizisi Final Yapacak Bitecek mi, 2. Yeni Sezon Devam Edecek mi?

Öncelikle dizi hakkında son haftalardaki reyting oranlarına bakacak olursak durumun çok iyi olmadığını göreceğiz. Trt1 dizilerine sahip çıkan bir kanal olsa da bu iyi niyeti reytinglerde göremeyince Yalaza dizisinde olduğu gibi Kalk Gidelim dizisi de bu sezon daha fazla ileri gidemeyecek gibi görünüyor. İşte son haftalarda dizinin aldığı reyting oranları ve sıralama sonuçları:

Kalk Gidelim 7 Nisan 2018 Cumartesi Reytinglerinde 3.12 total reyting ile 9. Sırada
Kalk Gidelim 31 Mart 2018 Cumartesi Reytinglerinde 3.30 total reyting ile 8. sırada yer almış.
Kalk Gidelim 14 Nisan 2018 Cumartesi günü Reytinglerinde de yine ilk 10 program arasında kalmaya devam eder gibi görünüyor.

Aslında tüm bu reytingler ilk 10 sırada yer almaya devam etmesi durumunda dizi kesin devam eder gelecek sezon da 2. sezonda devam eder diyebiliriz. Ancak zaman zaman reytinglerde çok zorlandığı da oluyor.. Örneğin: Kalk Gidelim 24 Şubat 2018 Cumartesi Reytinglerinde aldığı reyting ile ancak 19. sırada yer alabilmiş. bu reytinglere düşerse final yapar kesinlikle.

Bu reytingler dizilerin geleceklerini belirliyor adeta. Eğer Kalk Gidelim ilk 10 sırada yer almaya devam ederse kesinlikle final yapmaz, sezon finali yaparak yeni sezonda 2018-2019 da devam eder. Kalk Gidelim dizisi Final mi Yapacak sezon finali mi, Bitecek mi yoksa devam mı edecek? soruları ile Kalk Gidelim 2. Yeni Sezon Devam Edecek mi? sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kalk Gidelim Final Yapacak Bitecek mi, 2. Yeni Sezon Devam Edecek mi? (2 Yorum)

  1. Son derece keyifle hiç kaçırmadan izliyoruz, eğlendiriyor dinldndiriyor, haftsnın yorgunluğunu stresini attırıyor, komedi dizisi sonuçta rollerin abartılı olması çok normal ve keyifli hale getiren de o zaten, ben çok seviyorum lütfen bitirmeyin

  2. Lütfen bitmesin, ben ve çevremdeki bir çok aile çok keyifle izliyoruz, bence çok kalitelibir dizi

Eklenme Tarihi: 14 Nisan 2018