Kalk Gidelim Hale Kimdir? Dizide Dişçi Hale Rolünü Oynayan Oyuncu Kim?

TRT1 ekranlarında Cumartesi günleri yayınlanan kalk gidelim dizisinde yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. yeni sezon için TRT den ama yalan kalk gidelim dizisi cumartesi gününün eğlencesi olmaya devam etmekte birlikte yeni oyuncuları da kadrosuna katarak güçlü bir ekip oluşturmaya çalışıyor. kalk gidelim dizisine en son gelen oyuncu hale rolündeki oyuncu oldu.

Kalk gidelim dizisinde Hale bir dişçiyi canlandıracak, Kalk dedim dizisi Dişçi Hale diye duyacağınız oyuncunun gerçek adı bilgileri Instagram adresi boyu yaşı kilosu gibi özel bilgileri burada sizlere sunacağız kalk gidelim dizisi sezonun sonuna doğru Dişçi Haleyi de kadrosuna katarak gelecek sezon için güçlü bir ekip oluşturmaya çalışıyor. işte merak edilen hale karakteri hakkındaki bilgilerimiz:

Kalk gidelim dizisinde Dişçi hale rolü ile izlediğimiz oyuncunun gerçek adı Nigar Yıldız’dır. Nigar Yıldız kalk gidelim dizisi ne bir süre önce katılmış ve oynamış olduğu Dişçi rolü ile oldukça başarılı bir deneyim kazanarak izleyenlerin merak ettiği bir isim haline gelmiştir. Nigar Yıldız hakkında merak edilen bilgileri sizlere sunmak istiyoruz.

Kalk Gidelim Hale Kimdir? Dizide Dişçi Hale Rolünü Oynayan Oyuncu Kim? Kalk gidelim dizisinin kadrosuna yeni dahil olan ve oldukça başarılı gözüken dişçilik yapan Hale, ekranlara çok yakışan yüzü ile dikkat çeken bir isim haline geldi, oyuncu Nigar Yıldız dişçi hale rolü ile göz doldurdu.

Kalk Gidelim Dişçi Hale Kimdir Nigar Yıldız: Daha önce , siyah inci dizisinde bölüm oyunculuğu yapan ve reklamlarda görünen oyuncu , Pamukkale üniversitesi Resim öğretmenliği mezunu. Nigar Yıldız instagram adresini de sizlerle paylaşmak istiyoruz: https://www.instagram.com/ngryldz20/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version