Kalk Gidelim Melisa Kimdir? Canberkin Aşkı Melisa Rolü Gerçek Adı Bilgileri

2017 Best Model Of Turkey ikinci güzeli olan Ela YörüklüTRT 1’de yayınlanan ve Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Kalk Gidelim dizisi kadrosuna Melisa rolüyle katıldı. Güzel oyuncu dizideki rolü için kamera karşısına geçerken gelecek haftadan itibaren dizimizde aktif olarak yer alacak ve Canberkin ilk aşkını canlandıracak.

Diziye yeni katılan ve Kalk Gidelim dizisinin cumartesi günleri başarılı reytingler alması ve ilk 10 sıra içinde yer alması nedeniyle dizimiz gelecek sezon içinde onay aldı ve 2. yeni sezonda Kalk Gidelim bir aile dizisi olarak Trt1 de kaldığı yerden devam ederken yeni oyuncularla kadrosunu güçlendirmek isteyen yapımcı tescilli bir güzeli kadroya dahil etti.

Kalk Gidelim Melisa Kimdir? sorusuna Kalk Gidelim de Canberkin ilk Aşkı olan Melisa Rolü hakkında detaylar, Gerçek Adı Bilgileri instagramı diye meraklı soruların gelmesi ihtimaline karşı sizlere bu bilgilendirmeyi yapalım istedik. Kalk Gidelim Melisa rolündeki oyuncumuzun gerçek adı Ela Yörüklü‘dür. Bu Elanın ilk dizisi olduğu için kameralara oldukça uzak olması nedeniyle küçük acemilikler yaşayabiliriz.

Ela Yörüklü ilk kez kamera karşısına 2017 yılında düzenlenen Best Model of Turkey yarışmasında geçti ve burada 2. seçildi. Halen tacı takmaya devam eden tescilli güzel, “Sıkı bir Kalk Gidelim izleyicisiyim. Kendimi bir anda dizinin kadrosunda buldum. İlk oyunculuk deneyimim olacak. Severek izlediğim bir dizide oynayacak olmaktan hem çok mutluyum, hem de çok heyecanlıyım.” dedi.

Kalk Gidelim dizisi uzun vadeli düşünüp diziye ilgiyi artırmak için yeni oyunculara yöneldi. Canberk dizide son haftalarda Badegül ile bir ilişki yaşasa da bu onu çok sıkmaya başlamıştır. Canberk tam arayış içinde iken ilk aşkı olan Melisa çıkıp gelir ve bu Canberk için tam bir çıkış yolu olur. Canberk ve Melisa bakalım neler yaşayacaklar Kalk Gidelim dizisinde.

Kalk Gidelim Melisa Kimdir? Ela Yörüklü isimli oyuncudur, 1998 yılında Bursa’da dünyaya doğmuş olan güzel oyuncu Uludağ Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi’nde eğitimine devam etmektedir. Hem okul hemde güzellik yarışması derken son olarak “MissTourism World 2018” yarışmasında da ülkemizi de temsil edecek olan isimdir. Bale ve tiyatro özel ilgi alanları olan güzel oyuncu, piyano çalıyor ve aynı zamanda Akademi 35 buçuk Altan Gördüm’den oyunculuk üzerine çeşitli eğitimler alıyor.

Ela Yörüklü Kalk Gidelim Melisa rolünde karşımıza ilk dizisi ile çıkmaya başlayacak. Bundan sonra her cumartesi Trt1 ekranlarında Kalk Gİdelim dizisinde yer alacak. Ela Yörüklü hakkında daha fazla resim için instagram adresini de sizlerle paylaşıyoruz: https://www.instagram.com/elayoruklu/ Sizlerde Kalk Gidelim Melisa karakterindeki Ela Yörüklü hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.. Melisa Rolü ile izleyeceğimiz Ela Yörüklünün Kalk Gidelim dizisine geldiği 26. bölüm fragmanını sizlere sunuyoruz buradan..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Mayıs 2018