Kalk Gidelim Mustafa Ali Gerçekten Öldü mü Oyun mu Yapıyor?

Cumartesi akşamları Trt1 ekranlarında yayınlanan ve oldukça sevilip izlenen kahkaha attıran dizi Kalk Gidelim de bu hafta bir ölüm haberi var. TRT’in sevilen cumartesi dizisi Kalk Gidelim’in 13. bölüm fragmanı biraz önce yayınlandı. Yeni fragman yayınlandıktan sonra gördük ki Mustafa Ali ölmüş.. Konu Mustafa Ali olunca inanasımız gelmedi doğrusu.

Kalk Gidelim Mustafa Ali Gerçekten Öldü mü Oyun mu Yapıyor? Acaba Mustafa Ali gerçekten ölüyor mu? yoksa bu bir oyundan mı ibaret. Malum bir çok konuda hile yalan dolan herşey ondan çıkıyor. Bu nedenle öldüğüne de inanmamız çok zor. Zaten kısa bir araştırma yapınca anladık ki Mustafa Ali ölmüyor saklanıyor..

Kalk Gidelim 13. Bölümde neler olacak? Nurcan sabah olunca Mustafa Ali’yi uyandırmak için yanına gittiğinde nefes almadığını anlıyor. Mustafa Ali artık nasıl bir rol yeteneğini kullandıysa nefes almadan bekliyor öylece inandırıyor herkesi.

Dizinin başrol oyuncusu Mustafa Ali karakterini canlandıran Erkan Sever diziden ayrılıyor mu? Kulislerde Erkan Sever’in ayrılacağı yönünde bir haber kesinlikle yok. Zaten olaydan sonra ölmediği anlaşılıyor. Kalk Gidelim’de baş rol oyuncularından birisi olan Mustafa Ali ölmeyecek bu ölme numarasının altından bir oyun çıkacağı kesin..

Sizce Mustafa Ali gerçekten öldü mü Kalk Gidelim dizisinden Mustafa Ali çıktı mı? Yoksa bu bir oyun mu?  Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kalk Gidelim Mustafa Ali Gerçekten Öldü mü Oyun mu Yapıyor? (7 Yorum)

  1. Ölmemeli böyle güzel bi dizinin bu oyuncusu çikarsa hic bi anlami olmaz..bunu izleyicilere yapmayin lütfen

Eklenme Tarihi: 8 Şubat 2018