Kalk Gidelim Nehir Kimdir? Resimleri Bilgileri (Nilay Deniz)

Cumartesi akşamları TRT 1 ekranlarında yayınlanan kalk gidelim dizisinde Nehir karakterini canlandıran oyuncu kimdir daha önce hangi dizilerde oynadı gerçek adı soyadı nedir kalk gidelim dizisi Nehir hakkında detaylı bilgileri yaşamını resimlerine yaşı boyu kilosu burada sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Kalk Gidelim Nehir Kimdir? Resimleri BilgileriKalk Gidelim Nehir Kimdir Resimleri Bilgileri

İki sezondur devam eden ve cumartesi akşamlarının en çok izlenen dizilerinden birisi olan kalk gidelim dizisi TRT 1 ekranlarında her cumartesi ekrana gelmeye devam ediyor. Kadrosunu gittikçe daha da güçlendiren kalk gidelim dizisine son giren oyuncu Nehir karakterini canlandıran yeni oyuncu oldu. Kalk gidelim dizisinde Nehir Kimdir Nehir karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adını bilgilerini kısaca hayat hikayesini sizler için buraya yazarak dizi ile ilgili resimlerini paylaşacağım.

Kalk Gidelim nehir rolü kimdirKalk Gidelim Nehir Kimdir Gerçek Adı Soyadı bilgileri

Kalk gidelim dizisinde Nehir rolünde oynayan oyuncunun gerçek adı Nilay Deniz’dir. Nilay Deniz daha önce birçok dizide oynadı hatta baş rollerde bile oynadı (Ateşböceği 2017 yılında Aslı Eğilmez). Kalk gidelim dizisinde büyük bir aşk hikayesinin kahramanı olacak olan bir nehir karakterini canlandıracak olan Nilay Deniz dizi de köye gelişi ile bütün köyde köydeki ilişkileri oldukça etkileyecek birçok sahnede yer alacak olan Nehir karakteri izleyenlerin de dikkatini çekecek.Kalk Gidelim Nehir Kimdir Nilay Deniz

Kalk gidelim dizisine yeni gelen Nehir kimdir Nehir karakterinin gerçek adı bilgileri resimleri gibi soruları bizlere sormaya başlayacaklar. Biz de kalk gidelim dizisindeki Nehir karakterinin kim olduğunu sizlere söyledik bir kez daha gerçek adını söyleyerek hayatı hakkında bilgilere geçerim. Kalk gidelim dizisinde Nehir karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Nilay Deniz. Nilay Deniz en son olarak ateş böceği dizisinde başvrolde oynamış ve Aslı karakterini canlandırmıştı. İşte Nilay Deniz’in hayatı:

Kalk Gidelim nehir karakteri Nilay deniz resimleri videosuKalk Gidelim Nehir rolündeki (Nilay Deniz) Kimdir?

Nilay deniz 3 Mayıs 1993 tarihinde Ege Bölgemizdeki Aydın ilimizde doğmuştur. Nilay Deniz oyunculuk konusundaki merakı nedeniyle bir çok oyunda ve tiyatroda rol aldıktan sonra kendisine dizi oyuncusu olarak bulmuştur. Gerçek adı Kıymet Nilay Denizdir. 2011 yılında Behzat Ç dizisi ile oyunculuğa başlayan ve dizilerde rol alan Nilay Deniz Aşk Yeniden dizisinde canlandırmış olduğu Selin karakteri ile ön plana çıkmaya başlamıştır. Boğa burcu olan Nilay Deniz birçok dizide rol almış ve kendisini oyunculuk konusunda geliştirmiştir, işte sırası ile rol aldığı diziler:

Kalk Gidelim Nehir rolündeki Nilay Deniz

Kalk Gidelim 2017 Nehir
Ateşböceği 2017 Aslı Eğilmez
Dayan Yüreğim 2017 Seray
Aşk Yeniden 2015 – 2017 Selin Şekercizade
Ah Neriman Zeynep
20 Dakika 2013 Konuk Oyuncu
Kalk Gidelim dizisine yeni gelen nehir rolü kimdirGüneşi Beklerken 2013 Begüm
Hayata Beş Kala Selma
Nilay Deniz Nereli: Aydın
Nilay Deniz Yaşı: 26
Nilay Deniz Boyu: 172 cm
Nilay Deniz Kilosu: 50 kg
Nilay Deniz Saç Rengi: Kumral
Nilay Deniz Göz Rengi: Kahverengi

Kalk Gidelim Nehir Kimdir? Resimleri Bilgileri (Nilay Deniz) hakkında bilgileri sizlerle paylaşmaya çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle yorum yazarak diğer yorumculara ve okuyuculara bilgiler yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederiz. Not: Nilay Deniz instagram adresi: instagram.com/aydeniznil

Kalk Gidelim Dizisi Nehir hakkında detaylarKalk Gidelim Dizisi Nehir hakkında detaylar şimdilik bu kadar. Bu hafta diziye renk katacak Olan Nilay Deniz oldukça sade giyim tarzı ile dizide herkesin beğenisini kazanacak ve Kalk Gidelim Dizisi Nehir ilgi odağı olacak. Bizde kendisine başarılar diliyoruz ve dizinin uzun ömürlü olmasını Kalk Gidelim Dizisinde Nehir rolünün de devamlı olmasını bekliyoruz..

YORUMLAR

  1. Bilgilendirme için teşekkür ederim:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.