Kalk Gidelim Yeni 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor? İşte Tarihi ve Fragmanı

TRT1’in sevilen cumartesi akşamlarının sevilerek izlenen dizisi Kalk Gidelim’in yeni sezon fragmanı yayınlandı. Her kes Kalk gidelim ne zaman başlıyor ne zaman yeni sezona merhaba diyecek diye sorarken bizlerde bu konuda size cevap bulduk. 1 Haziran cumartesi günü sezon finali yapan Kalk Gidelim Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor? İşte Tarihi ve Fragmanı burada..

Trt1 ekranlarına cumartesi günü neşe kaynağı olan Yapımcılığını STAFF Film’in yaptığı, yönetmenliğini Özgür Pak’ın ve senaristliğini Baykut Badem’in üstlenmiş olduğu Kalk gidelim dizisi 1 haziran 2019 da sezon finali yaptıktan sonra yeni 3. sezonun ne zaman başlayacağı merak ediliyordu. Trt1 bu konuda hemen yanıt verdi ve Kalk Gidelim yeni sezon tarihi belli oldu.

Kalk Gidelim Dizisi 3. Yeni Sezon başlama tarihi ne zaman? Başrollerini Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Emin Gürsoy, Aslı Omağ, Kerem Kupacı, Kerim Yağcı, Onur Seyit Yaran, Can Kıran, Alper Saylık, Yıldız Kültür, Beyazıt Gülercan, Nalan Yavuz ve Füsun Kostak gibi önemli oyuncuların paylaştığı sevilen ege dizisinin yeni sezonu 2019 1 Eylül 74. bölümü ile  başlıyor. Kalk Gidelim yeni sezon tanıtımı yayınlandı 74. Bölüm yayın tarihinin yeni sezon olduğu açıklandı.Kalk Gidelim 2019 2020 yeni sezonu ise 1 eylülde başlayacak. 1 Eylül 2019 Kalk Gidelim dizisi için yeni sezon tarihi olacaktır.

 

Kalk Gidelim Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor? Dizinin başlama tarihi yeni sezon için 1 Eylül Pazar günüdür. Eğer büyük bir aksilik olmazsa dizi 1 Eylül’de başlayacak ve kış ayları boyunca devam edecek.. Kalk Gidelim Yeni 3. Sezon Tarihini 1 eylül olarak yazdıktan sonra şimdide sizler için hazırlanmış esprili ve komik yeni sezon fragmanını paylaşmak istiyorum:

Kalk Gidelim Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kalk Gidelim Yeni 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor? İşte Tarihi ve Fragmanı (4 Yorum)

  1. Bence çok güzel bir dizi. Maalesef diğer kanallarda’ki diziler hep ön plana çıkıyor. Ailenizle izleyebileceğiniz nadir dizilerden biri. Tüm Ekibe başarılar diliyorum ve yaz boyunca değil tüm sezon boyunca ekranlarda olmanız dileği ile … ☺️☺️

Eklenme Tarihi: 2 Haziran 2019