Kalp Atışı 13. Bölüm Fragmanı 29 Eylül Ali Asaf Eylülün Babaannesi İle İlgili Sırrı Öğreniyor

Kalp Atışı 13. Bölüm Fragmanı 29 Eylül Ali Asaf Eylülün Babaannesi İle İlgili Sırrı Öğreniyor… Kalp Atışı 13. Bölümde Neler Olacak? Ali Asaf Eylül’e korumacı davranmaya devam ediyor. Selim her şeyi itiraf ediyor. Fakat Ali Asaf’ın davranışı bu sefer farklıdır. Eylül bu farklılığı farkeder ve Ali Asaf’a bunu söyler.

Eylülün kız kardeşi İpek Ali Asaf’la ilgilenmeye başlar. Eylül bu duruma daha çok sinirlenir. İpek hastanede çalışmaya başlar ve herkesi etkilemeyi başarır. Sinan Bahar’ın intikamını alacaktır ama bunu gizli gizli planlamaktadır.

Sinan bu planı yaparken hastaneye sürpriz bir konuk gelir. O sürpriz de Bahar’ın annesidir. Baharın annesi Kalp Atışı dizisinde hastanede dengeleri değiştirecek? Eylül Ziyanur’un yönlendirmesiyle başka bir doktora ulaşmaya çalışır. O doktordan yeni bilgiler öğrenecektir.

Ali Asaf kapıdan babasının biriyle konuştuğunu ve o kadının ölümünden hepimiz sorumluyuz dediğini duyar. Bu bilgi Eylül ve Ali Asaf arasındaki duyguları bile etkileyecektir. Kalp Atışı dizisi 13. bölüm özeti fragmanı bilgileri sizlerle konumuzda..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.