Kalp Atışı 19. Bölüm Fragmanı 10 Kasım

Kalp Atışı 19. Bölüm Fragmanı 10 Kasım… Kalp Atışında Eylül hayatta ilk kez böyle bir duyguyu tadıyor ve Ali Asaf’ı kıskanıyor. Ali Asaf aşkının arkasından duruyor ve eski eşine Eylülün onun nişanlısı olduğunu söylüyor. Bu duygusal sahne seyirci tarafından tam notta aldı.

Eylül de kardeşini bulmak için harekete geçer. Ali Asafta kendi geçmişi ile yüzleşir. Hastaneden gelen bir telefon   ile her şey değişir.  Nazlı Ali Asafın eski karısıdır.  Yıllardır dinmek bilmeyen acısıyla Ali Asafın karşısına çıkar. Ali Asaf için bu karşılaşma farklı olur ama Eylül onun yanındadır.

Alp İpek’i kurtarmak için harekete geçer ama o da başka bir savaş verecektir. Aşk elbette kazanır ve neler olacaktır? Kalp Atışı 19. bölüm fragmanı bilgileri sizlerle konumuzda… Kalp Atışı 19. Bölüm özeti ile Fragmanı 10 Kasım cuma günü sizlerle olacak ve dizihaberi.tv den size sunulacaktır ilk olarak..

https://www.youtube.com/watch?v=H1WIB8rHzpU

YORUMLAR

  1. sezon sonunadek devam etsin lutfen

  2. bu diziyi coook seviyorum keske bitmese

  3. ali asaf eylülümü seçecek?

  4. Allahim cox cox cox SUKUR.AXSAM FRAQMANI IZLEFIGIMDE HAYATDA ILK KES MUTLULUKTAN AGLAMAK NEYMIS ONU YASADIM KALP ATISI SAYESINDE #ALEY in sayedinde.ALLAHIMA BIN DEFA SUKUR ETDIM
    ALI ASAFIM ASK KAHRAMANIM GERI DONMUS DIYE.EYLULUME IHANET ETMEDI DIYE.EN MUTLU INSAN BENIM YA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.