Kalp Atışı 8 Aralık Ali Asaf Öldü Mü Sultan Ali Asafa Ne Yapacak?

Kalp Atışı 8 Aralık Eylül ve Ali Asaf Zehirlendi Mi Öldü Mü?… Kalp Atışı Eylül ve Ali Asaf Evlenebildi Mi, Kalp Atışı dizisi yeni bölümünde Ali Asaf  Nazlı ve Sultan Ne Yapacak Nikah Oldu Mu? Kalp atışında düşman bir değil ki.. Sultan Ali Asaf ve Eylül’ün mutlu olmasını istemiyor. Bunun içinde hazırlıklarını tamamladı ve evlerine girdi..

Sultan evde şaraplarına zehir kattı ve yatak odalarına da kamera yerleştirdi. Şaraplarından bir yudum alan Eylül ve Ali Asaf ölecek mi? Eylül ve Ali Asaf ‘a uyku ilacı vermiş. Hemen uyuyakalan çifte bir şeyler enjekte etti Sultan.

Eylül’e bir ilaç dah averdi. Ali Asaf yataktan kalktı ve ceset torbasına kondu. Götürüldü. Ali Asaf nereye gidiyor. Sultan Ne yaptı? Ali Asaf öldü mü? Polisler geldi ve Eylül’ü aldılar. Sultan’ın Ali Asaf’la ve geçmişi ile ilgili derdi ne? Bu aşıklar hiç mi mutlu olmayacak?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kalp Atışı 8 Aralık Ali Asaf Öldü Mü Sultan Ali Asafa Ne Yapacak? (4 Yorum)

  1. yaaaaaaa artık fragmanı yayınlayınnnnn ali asaf öldü mü yoksa yaşıyor mu bu sorunun cevabı bu kadar zormu artık bir cevap verinnnnnnnnnnnnnnn

  2. Canim Eylulum gozlerini acinca gorduyu menzere….o hali agladim vallahi.Ali Asafi beklemesi…
    Sapik.manyak.sultan Ali Asafa ne yapti ki?neden o kadar kan akti.simdi onu kim arayacak.Eylul olsa bulurdu.Eylulun hapisteki halini dusunmek bile istemiyorum.bir an once fraqman cikmasa ben meraktan olecem.yazmasam bilin ki oldum

Eklenme Tarihi: 1 Aralık 2017