Kalp Atışı 8. Bölüm Fragmanı 18 Ağustos Cuma

Kalp Atışı 8. Bölüm Fragmanı 18 Ağustos Cuma… Kalp Atışı yeni bölümünde Eylüle hem Esma hem de Ali Asaf sürpriz hazırlamıştır. Ali Asaf Eylül’e çocukluğunu hediye etmeyi planlar. Bu sürpriz sırasında Eylül’e bir telefon gelir ve sarsılır.

Eylülü arayan kişi Serdar’dır. Eylül bu telefon neden niçin geldi onu anlamaya çalışır. Eylül geçmişte olan sırrını Oğuz’a açıklar. Eylül kafeden ayrılınca kapının önünde gerçekleşen trafik kazasına ilk müdahele eden kişi Ali Asaf olur.

Hastanede yaşanan olaylar da Eylülün yaşattığı tehlike yüzünden Ziyanurla araları açılır ve restleşmek zorunda kalırlar. Mehmet artık değişme kararı aldığı için bu yolda çalışır. Ali Asaf ise bu durumdan hoşlanmazlar Eylül mutlu olur.

Ali Asaf Eylüle yardım etmek ister büyükannesinin ölüm sorumlusunu bulmak ister. Ama bu sırada bir kaza yaşanır ve Eylül yine sevdiği birini kaybetmekle sınanır. Kalp Atışı 8. bölüm özeti fragmanı bilgileri sizlerle... Eylül ve Ali Asaf arasında yaşananlar seyirci tarafından tam not alırken biraz daha duygusal sahneler izlemek istediklerini duyar gibiyiz. Yorumlarınızı yazınız…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kalp Atışı 8. Bölüm Fragmanı 18 Ağustos Cuma (1 Yorum)

  1. Ay yine ben…evet çok güzel bir dizi,herşey var, adrenalin, duygusallık,endişe,heyecan,hareket, dostluk, sevgi, aşk, daha ne olsun..süper, emeği geçenlerin emeğine sağlık…zaten ali asafında hayranıyım, bundan iyisi, şamda kayısı…

Eklenme Tarihi: 10 Ağustos 2017