Kalp Atışı Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı (Show Tv den Kore Dizisi)

Çok yakında yaz sezonu için Show tv ekranlarında yep yeni bir dizi başlayacak. Dizinin adı Kalp Atışı olarak belirlendi. Kalp Atışı Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşmak ve konuyu beğeninize sunmak için detayları ile ele almaya karar verdik.

Kalp Atışı Dizisi Oyuncuları Kimler Kadroda hangi oyuncular var Başrolleri kimler paylaşıyor: “Kalp Atışı” dizisinin başrollerini Öykü Karayel ve Gökhan Alkan paylaşacak. Öykü Karayel bir süre dinlendi. En son Kuzey Güney ile adından söz ettirmiş ve bir süre önce de Muhteşem Yüzyılda oynamıştı Öykü Karayel. Son Olarak Can Bonomo ile aşk yaşadığı iddia edilmiş şama kısa sürede ayrılmışlardı.

Gökhan Alkan ise en son Seviyor Sevmiyor dizisi ile Yıldızı parlamış ve hayli güzel bir kitle yakalamıştı. Gökhan Alkan ve Öykü Karayel yeni başlayacak olan Kore uyarlaması bir diziyle karşımıza çıkacak. Dizinin kod adı Kalp Atışı olarak belirlendi. Eğer değişmez ise yaz aylarında ekrana gelecek olan dizi kore dizisi severleri ekran başına kitleyecek gibi görünüyor.

Kalp Atışı Dizisinin Konusu ve Özeti: Aslında dizi Kore’de reyting rekorları kıran ‘Doctors’ isimli dizinin uyarlaması olarak ülkemizde gösterilecek ve dizinin başlamasını özellikle gençler merakla bekleniyor. Dizinin orijinal adı gibi ‘Doktorlar’ adıyla ekranlara gelmesi bekleniyordu. Ancak ülkemizde daha önce böyle bir dizi olduğu için adının Kalp Atışı olmasına karar verildi.

Kalp Atışı Konusu ve Özeti Ne anlatıyor bu Kore dizisi: Dizide Çok küçük yaşlardan itibaren ciddi zorluklar yaşayan bir kadının hikayesi anlatılacak.  ‘Kalp Atışları’ dizisi ekranlarda çokça izlenecek gibi görünüyor. Çünkü Korede çok sevilmişti. Lütfen sizde bu Kalp Atışları dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazın. Şimdiden teşekkürler..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.