Kalp Atışı Doktor Zeynep Nihan Aşıcı Kimdir Resimleri

Kalp Atışı Ali Asaf’ın Eski Sevgilisi Nihan Aşıcı Kimdir Resimleri.. Kalp Atışı dizisine yeni bir oyuncu dahil oldu. Yeni oyuncunun dizideki adı henüz bilinmiyor. Açıklandığında sitemizde paylaşacağız. Kalp Atışına daha önce Ali Asaf’ın eski eşi gelmişti. Eylül’le evliliğini ve ilişkisini engellemeye bozmaya çalışmıştı ama başaramamıştı.

Bu sefer de Ali Asaf’ın eski sevgilisi geliyor. Ali Asaf’ın eski sevgilisi burdayken eski eşi de olacak mı hala merak ediyoruz. Ve neden diziye hep Ali Asaf’ın geçmişinden insanlar geliyor. Neden bir türlü Eylül’le mutlu olamıyorlar. Zaten şuan dizide Sultan karakteri Ali Asaf ve Eylül’ün evliliğine bombayı koydu.

Dizide kötü karakterler eksik olmuyor. Kemal Asaf’ın bilmediği bir kardeşi olduğu düşünülen Sultan karakteri diziden çıkınca yerine muhtemelen yeni kötü olarak Ali Asaf’ın eski sevgilisi girecektir. Ali Asaf’la ilişkisini bozmaya çalışacaktır. Bakalım bu evlilik ve ilişki daha ne sınavlardan geçecek?

Ali Asafın eski sevgilisi rolünü canlandıracak olan isim Nihan Aşıcı Kimdir? Nihan Aşıcı 1986 doğumlu. Fransa Nice Üniversitesi mezunudur. Uzun yıllar yurtdışında oyunculuk yapıp bir çok reklamda oynamıştır. Daha önce Kara Sevda dizisinde rol aldı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 14 Aralık 2017