Kalp Atışı Erken Final Yapmasın Bitmesin Kampanyası (Destek Sitesi)

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Kalp Atışı Erken Final Yapmasın Bitmesin Kampanyası (Destek Sitesi) konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Kalp Atışı Erken Final Yapmasın Bitmesin Kampanyası (Destek Sitesi) hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Sevilerek izlenen yaz ayları boyunca rekorlar kıran izlenme oranları ve reytinglerde oldukça iyi bir çıkış yapan Ali Asaf ile Eylülün hikayesinde sona doğru yaklaşılıyor. Eylül ayına kadar reytingleri çok iyi olan ancak eskiden beri devam eden dizilerin yeni sezona başlaması ile reyting almakta zorlanan Kalp Atışı Erken Final Yapmasın Bitmesin Kampanyasını başlatıyoruz.

Öncelikle bu güzel sevilerek izlenen hikaye bitmesin yarım kalmasın istiyoruz. Sezon sonuna kadar devam edip öyle bitsin. Son haftalarda reytinglerde büyük bir düşüş yaşadığı doğru ancak bu dizinin seveni hayranı da çok fazla. Sıradan bir diziye göre fan sayfaları ve dizinin sahiplenilme oranları oldukça yüksek. Peki Kalp Atışı neden bitiyor erken final yapıyor?

Elbette bir kaç cevabı olan bir soru bu. Kalp Atışı reytingleri son haftalarda gerilemeye başladı. Ancak hikayenin içine giren polis özel harekat bence dizinin biraz gidişini olumsuz etkiledi. Ayrıca geçtiğimiz haftalarda özel harekat polisine tokat atılması olayı diziyi çok olumsuz etkiledi ve kamuoyunda büyük bir link kampanyası düzenlendi. Tüm haber kanalları ve tv kanalları bu konuyu defalarca dillendirdiler.

Gelelim kampanyamıza. Biz istiyoruz ki bu güzel dizi bitmesin hikaye yarım kalmasın. Ali Asaf ile Eylülün uyumu ve aşkı kolay kolay bulunmuyor. Bir çok dizi başrollerin uyumsuzluğu nedeniyle bitiyor bitme noktasına geliyor. Böylesine tutmuş güzel bir aşk öyküsüne yazık etmesin kanal. Bu yüzden Kalp Atışı Erken Final Yapmasın Bitmesin Kampanyasını başlattık. Nasıl olacak derseniz yapacağımız iş şu:

1- Öncelikle dizimizin bitmemesi ve devam etmesi için Kalp Atışı dizisi Erken Final Yapmasın Bitmesin şeklindeki yorumlarımızı aşağıdaki yorum kısmına yazıyoruz. 2- Sonra bu yorum yazdığımız sayfayı facebook ve twitter instagram gibi sosyal medya sitelerinde paylaşıyoruz ki eşimiz dostumuz bu kampanyayı görüp destek olsun paylaşsınlar diye. Daha sonrada Show tv ve dizi yapımcısına bizler ulaşıp bu kadar insanın sevip izlediği Kalp Atışı bitmesin devam etsin diye sizlerin yazacağı yorum ve görüşleri gösteriyoruz. 

Kısacası kendi elimizde olan bir sosyal medya gücünü kullanarak dizimizin devamını sağlayabiliriz. Yoksa kısa sürede erken finale gitme kararı alabilir kanal, çünkü reytingler gün geçtikçe azalıyor.. Desteklerinizi bekliyoruz. Lütfen sizde paylaşın: Kalp Atışı Erken Final Yapmasın Bitmesin Kampanyasına destek istiyoruz..

Kalp Atışı 27. Bölüm 2. Fragmanı çıkınca aşağı ekleyeceğiz. Diziye destek veren tüm fanlara teşekkürler: Dizimizin aldığı son reytingler maalesef çok kötü. Neden sahip çıkılmıyor bilmiyoruz ama son bilgilere göre dizimiz 28. bölümde erken final yapabilirmiş. Konu hakkında detaylar için buraya bakabilirsiniz >> Kalp Atışı 28. Bölümde Bitecek mi? Diğer yandan dizimizin son haftalarda aldığı reytingleri sizler için derledik toparladık ve sunuyoruz. Takdir sizlerin. İşte son alınan reytingler..

Yok artık. Kalp Atışı 27. Bölüm fragmanı:

Destekleriniz için teşekkür ederiz. Buraya yazdığınız yorumların olduğu sayfayı sosyal medyada da paylaşın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 11 Aralık 2017