Kalp Atışı İpek Kimdir? Kalp Atışı Eylülün Üvey Kardeşi İpek Hakkında Bilgiler

Sevilerek izlenen Show tv dizisi Kalp Atışı’nın 18 ağustos cuma akşamındaki performansı ile yine izleyenleri mest ettiğini gördük. Dizi kadrosunu güçlendirip yeni sezonda da devam kararı alan Show tv diziye yeni oyuncular almaya devam ediyor.Onlardan biride yeni oyuncu İpek.

Kalp Atışı dizisine Eylülün üvey kardeşi olarak giden karakterin ismi İpek’tir. Peki İpek karakteri kimdir? İpek karakterini hangi oyuncu oynuyor? İpek karakterinin Kalp Atışı dizisindeki rolü ne? İpek karakteri Eylül’ün üvey kardeşidir. İpek karakteri 25 Ağustosta 9. bölümde karşımıza çıkacak.

Kalp Atışı dizisinin son bölümünde 8. bölümde 18 ağustosta diziye gelmiş olan İpek babası ile konuşurken Eylül buna şahit olmuştur. Babasının İpek’le konuşmasına şahit olan Eylül bu durumdan hiç hoşlanmaz. Eylül ve babasının araları İpek yüzünden daha da açılacaktır.

Kalp Atışı dizisine yeni giren oyuncu İpek karakterinin diziye etkisi nasıl olacak zamanla göreceğiz. Kalp Atışı İpek Kimdir? Kalp Atışı Eylülün Üvey Kardeşi İpek Hakkında Bilgileri daha detaylı olarak sizlere ilerleyen saatlerde aktaracağız. Kalp Atışı İpek gerçek adı instagram adresi ve sosyal medya hesaplarını isteyen yorum yazan ziyaretçilerimizle paylaşacağız.

SON DAKİKA:  Elif taş TRT1’in günlük dizisi “Adını Sen Koy“un kadrosunda Yasemin karakteri “Kalp Atışı” dizisine 10. bölümde İpek karakteriyle dahil oldu. İşte Elif Taş resmi:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Ağustos 2017