Kalp Atışı İpek’i Kim Neden Kaçırdı İpek Öldü Mü 20- 27 Ekim

Kalp Atışı İpek’i Kim Neden Kaçırdı İpek Öldü Mü 20- 27 Ekim... Kalp Atışı dizisine yakın zamanda katılan ve Doktor Eylül’ün üvey kardeşini canlandıran İpek karakterine can veren Merve Çağıran son bölümde bazı şeyler öğreniyor ve bu onun sonunu mu getiriyor?

Eylül babaannesinin ölümündeki suçlu insanları aramak için hastanede mücadele verirken yakın zamanda hastaneye bir de üvey kardeşi gelmişti. Son bölümde de Doktor İpek babasıyla ilgili önemli bir gelişme öğreniyor. Bu bilgileri ablası olan Eylül’e ulaştırmaya çalışırken telefonla onu aramışken kimliği belli olmayan biri kafasına vurarak İpek’i bayıltıyor.

Fragmanda sonra görülmese de İpek’i canlı canlı gömüyor diye söyleniyor.Kalp Atışı dizisi yeni bölümünde Eylül ve Ali Asaf Doktor İpek’i bulabilecek mi? Doktor İpek yani canlandıran kişi Merve Çağıran diziden ayrılacak mı? Merve Çağıran 1992 doğumlu ve Tek Türkiye diziyle oyunculuğa başladı. Küçük Gelin, Şefkat Tepe, Kaçak Gelinler, Tatlı Küçük Yalancılar ve Aşk Laftan Anlamaz dizilerinde rol aldı.

https://www.youtube.com/watch?v=630euVWD71Y

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 19 October 2017