Kalp Atışı Sufan Kimdir? Ali Asafın kardeşi mi Eylül için mi geldi diziye?

Kalp Atışının yeni fragmanı yayınlandı. Diziye yeni gelen isim Sufan isimli bir yakışıklı. Sufan Kimdir? Ali Asafın kardeşi mi Eylül için mi geldi diziye? diye merak edenler vardır eminim içinizde benim gibi. Bende merak ettim bu Sufan kimdir Kalp Atışı Sufan bilgileri rolü karakteri Kimdir? Kalp Atışı Sufan gerçek adı nedir bilgilerini yazacağız sizler için..

Kalp Atışı Sufan Kimdir? Ali Asafın kardeşi mi Eylül için mi geldi diziye?

Kalp Atışı Sufan 22. bölümde dizi kadrosuna dahil oldu. Dizimizin bütün meraklıları Kalp Atışı Sufan hakkında bilgi bulmak ve kim için ne için diziye girdiğini merak etmeye başladılar..


Serkan Tınmaz 1986 yılında Çanakkale’de doğdu. İkizler burcu olan oyuncu, 1,79 boyunda 71 kilodadır. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan ve kendini bu alanda geliştiren oyuncu bir çok dizide rol almıştı. En son Beni Affetteki Sedat rolü ile akıllarda kalan oyuncu daha önce Hayat Devam Ediyor, Gönül İşleri, Görüş Günü Kadınları, Adı Mutluluk dizilerinde oynamıştır.

Kalp Atışı Sufan Kimdir? işte diziye geldiği 22. bölüm 1. fragmanı aşağıda izlemeniz için hazır..

Yorum 2

  1. ali oldumu says:

    ali oldumu

  2. Rzali says:

    Sufan her kim iyse kotu biri olarak geldi.anladigim bu.Ali Asaf tanimiyor ama Selim tanidigina gore….beklide Alinin haberi olmadigi bir kardesidi.Eylule olan bakislari da nezerimden qacmadi.Bekli de Ali Asafin doktorluktan uz dondermesine sebeb olan.emeliyyatda olen xestenin ogludu.cunki intikam icin gelmis.Aklimda bin cur fikir var vallahi.bu adam Alinin arabasini takib eden eve o kutuyu getirem adamdi yuzuyunden malum oluyor..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version