Kalp Atışı Yeni Sezonda Devam Edecek Mi Final Mi Yapacak?

3 yorum
13 izlendi

Kalp Atışı Yeni Sezonda Devam Edecek Mi Final Mi Yapacak?.. Kalp Atışı dizisi yaz sezonunun dizilerinden oldu. Show tv de yayınlanan dizi reytingleri nasıl? Yaz sezonunda final mi yapacak yoksa yeni sezon dizilerine adını yazdırabilecek mi? Kalp Atışı dizisi doktor dizisi olması sebebiyle de eski sevilen diziler gibi tutabilir muhtemelen.

Kalp Atışı dizisinin başro oyunculuğunu Öykü Karayel ve Gökhan Alkan yapıyor. Kalp Atışı dizisi Kore dizisi Doktors dizisinden uyarlama. Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan var. Mf yapımın dizisinden senaristleri de oldukça başarılı. Televizyon ekranlarında doktor dizileri beğenildi genel olarak. Doktorlar dizisini hatırlarsak reyting başarısını hatırlayabiliriz.

Kalp Atışı dizisinin reytinglerde başarılı olabilmesi içinde başrol oyuncularının potansiyeli çok önemli. Gökhan Alkan ve Öykü Karayel arasında ki enerjinin aşkın seyirciye tam geçmesi gerekir. Seyirci bu çifti beğenirse dizi yeni sezonda devam edecektir.

Kalp Atışı dizisi genel hikayesi şöyle Dünya kötü bir yer olabilir ancak bize hayatı sevdirecek iyi birileri de muhakkak çıkacaktır. Kader size kötü davranıyor gibi görünse de önünüze tek ve en doğru şansı da çıkaracaktır. Başrol oyuncuları Eylül ve Ali Asaf egede lisede tanışır. Eylül ve Ali Asafın yolları ayrılır lise sonrasında. Yıllar sonra İstanbulda iyi bir hastane de tekrar karşılaşırlar. Beyin Cerrahı Eylül asi bir kızdır küçükken. Ali Asafta çok başarılı doktorken öğretmenliğe başlar ve bildiklerini Eylüle anlatır.

Bunu Gördün mü>>  Mucize Doktor Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Yapımcısı Yönetmeni

Eylül ve Ali Asaf aralarındaki yakınlaşma yıllar sonra tekrar başlar. Eylül çok asi bir kız olması sebebiyle hayata karşı hep yenik durumdadır. Eylülün hayat mücadelesi anlatılır dizide.  Kalp Atışı dizisi bilgilerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Kalp Atışı dizisini siz nasıl buldunuz. Kalp Atışı dizisi yeni sezonda devam etmeli mi sizce?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kalp Atışı Yeni Sezonda Devam Edecek Mi Final Mi Yapacak? (3 Yorum)

  1. Diziyi daha hiç izleyemedim,aslında hafta sonu tekrarı verilirse belki izleme şansım olur..ama güzel bir diziye benziyor. Erkek başrol oyuncusunu zaten (SEVIYOR SEVMIYOR) dizisinden biliyorum ve sevdiğim bir oyuncu..INŞAALLAH YENI DIZILERIDE HAYIRLI OLUR,VEDE UZUN SOLUKLU…

Eklenme Tarihi: 29 Mayıs 2017