Kanal 7 Ah Kalbim Dizisi Tekrar Bölümleri Nezaman Yayınlanacak?

Kanal 7 Ah Kalbim Dizisi Tekrar Bölümleri Nezaman Yayınlanacak?… Ah Kalbim dizisi 16 ekimden itibaren hafta içi her gün ve cumartesi akşamı kanal7 ekranlarında yayınlanıyor. Ah Kalbim dizisinde haftanın 6 günü yayında. Ama bazı akşamlar diğer kanallarda seyircinin sevdiği diziler olacaktır. Bu yüzden de izleyemediği bölümleri tekrar ne zaman izleyebilir.

Ah Kalbim dizisi iki kız kardeş olan Pragya ve Bulbul’un hikayesini anlatıyor. Onlara hayatını veren bir anne ve birbirinden çok farklı kişilik özelliklerine sahip iki kız kardeşin hayatı. Ah Kalbim dizisi 2014 yılında Hint televizyon kanalında yayınlandı. Çok sevilen dizi Türk seyircisi tarafından sevileceği tahmin edildi ve anlaşma sağlandı. Artık kanal7 ekranlarında yayınlanacak.

Ah Kalbim dizisi Pazartesi salı çarşamba perşembe cuma akşamları saat 21:30 da yayınlanıyor.Cumartesi akşamı da saat 21:30 da yeni bölümü yayınlanıyor. Ah Kalbim dizisi tekrar bölümleri ise hafta içi her gün ve cumartesi günü saat 12:45 te yayınlanıyor. Pazar günü ise 13:00 te tekrarı başlayacak. Her gün bir önceki günün tekrarı yayınlanacak.

https://www.youtube.com/watch?v=9t-1oGcBY84

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kanal 7 Ah Kalbim Dizisi Tekrar Bölümleri Nezaman Yayınlanacak? (7 Yorum)

  1. Bu filimin tekrarini ssat 13:00 da verin nolur size yalvariyorum benim derslerim oluyor sabahlari vaktim oluyor babamda bakmama izin vermiyor eşkiya dunyaya hukumdar olmaz diye bi dizisi varmiş beyefendinin bebde biçok bolumun kaçiriyorum yalvaririm sise arti sabahlari ozetin verseniz olmazmi bi istisna yapamazmisiniz nolur??? Men azeriyim bekliyorum artik diziyi sabahlari verin nolur

  2. Bu filmi bu yil keşvettim daha yeni ve cok seviyorum bu filmi yapanlara cok minnettarim gercekten cok seviyorum her sene yayinlansin ayrica abhi ile pragyha ya bayiliyorum praghya cok fedekar abhi de pragyayi cok sevicek insallah yakinda ve bulbulle prup a da bayiliyorum ama en cokta abhi ve pragyha ya insallah hic ayrilmazlarnbu dortlu tanu ve alya da cok seytan artik cezalarini gorse tanu da baskasindan bebegi yapip abhiye atiyor. Bu senin bebegin diye insallah kisa zamanda hersey ogrenilir abhi ve pragya ayrica bulbul ve prap da mutlu olur hic ayrilmazlar

Etiketler: Eklenme Tarihi: 16 Ekim 2017