Kanal 7 Elif Dizisi 588.-589. Bölüm Özeti Tüyoları Fragmanı 25-26 Ekim

Sevilerek izlenen ve her bölümü ile bir çok kitlenin olumlu olumsuz tepkilerini alan Elif dizisinde yeni haftada neler olacak evde Elifi zor günler beklerken elifle birlikte Reyhanda evden uzaklaştırılacak mı bu sorulara yanır aranacak yeni haftada bakalım nasıl gelişmeler olacak. Kanal 7 Elif Dizisi 588.-589. Bölüm Özeti Tüyoları Fragmanı 25-26 Ekim tarihlerinde kaldığı yerden devam edecek.

İşte Resmi Özet: Tarık ve Vildan, Reyhan’la ilgili konuşur. Onların konuşmasına şahit olan Elif ise ne yapacağını bilemez. Elif’in her şeyi bildiğini anlayan Tarık onu susturmak için ne yapacak? Tarık Vildan’la Reyhan için yaptıkları planın işe yaramadığını konuşurken Elif’in orada olduğunu ve her şeyi duyduğunu fark eder. Elif’i susturmak isteyen Tarık, yeni planlar hazırlamaya başlar. Kerem ise Reyhan’ı eve getirmek için onu ararken Reyhan soyguncuların eline düşmüştür. Reyhan’ı oradan kurtaran Kerem onu ikna eder ve eve geri getirir. Vildan ise planlarının işe yaramamasına öfkelenir ve öfkesini Elif’ten çıkarmaya karar verir. Elif’i konaktan attırmaya çalışan Vildan, Hümeyra’yı da kullanarak yeni planını uygulamaya koyulur.

Elif, Reyhan’ın suçsuz olduğunu ve kolyeyi kendisinin çaldığını söyler. Tarık ise Elif ve Reyhan’ın suçu üstlenecek kadar yakın olmasından rahatsız olur. Elif, Reyhan’a atılan iftirayı kendi üzerine alır ve kolyeyi çaldığını söyler. Bunun üzerine Tarık Elif’le Reyhan’ın bu kadar yakınlaşmasına daha çok öfkelenir ve Vildan’a Elif’i kovdurmasını emreder.

Öte yandan Kerem ise Reyhan’ın suçsuz olduğunun ispatlandığını duyunca rahatlar ve Reyhan’ı eve getirmek için uğraşır. Bin bir çaba sonucu Reyhan’ı bulan Kerem’i kötü bir sürpriz beklemektedir. Vildan ise Tarık’ın tehditleri karşısında ne yapacağını bilmez haldedir. Elif’i konaktan kovdurmak isteyen Vildan’ın bir sonraki hamlesi ne olacak?

Vildan, ne yapıp edip Reyhan’ı evden uzaklaştırmak  için yeni bir plan hazırlar. Ama hazırladığı bu tuzak, sadece Reyhan’a değil onunla birlikte Elif’e de çok büyük zarar verecektir. Tarık ise Reyhanın sürekli Elifi korumasından rahatsız duyar ve Reyhanı evden herhangi bir bahane ile göndermesi için Vildan’a baskı yapıp onu tembihler. Vildan ise artık iyice sinir olmaya başladığı Reyhanı kovdurmak için yeni bir numara hazırlar ve bu oyunu devreye sokar.

Vildan’ın uydurduğu bu oyun yani Reyhanı kovdurmak için hazırladığı tuzak Hümeyra’nın Elif’e karşı da ön yargılı davranmasına ve ona karşı dolmasına sebep olur. Diğer yandan Kerem de Tarık’ın hareketlerinden kuşkulanmış  holdingde çevirdiği kirli işlerden iyiden iyiye şüphelenmeye başlamıştır. Diğer taraftan Hümeyra odasında hazırlanırken kolyesini kaybeder ve aramasına rağmen bulamaz.

Kolyelerinden birini bulamayan Hümeyranın şüpheleri çoğalır iyice. Hatta kolyenin çalındığını söyleyerek tüm konağı ayağa kaldırır. Kolyesini ev içinde birinde olduğunu özellikle çalışanlardan birisinin çaldığını düşünen Hümeyra tek tek çalışanların odalarının aranmasını ister. Peki Kolye kimin odasından çıkacak dersiniz?

Elif Dizisi 588. bölüm 25 ekim çarşamba 589. Bölüm Özeti Tüyoları Fragmanı da 26 ekim perşembe sizlerle olacak. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kanal 7 Elif Dizisi 588.-589. Bölüm Özeti Tüyoları Fragmanı 25-26 Ekim (2 Yorum)

  1. ya artık elifin gerçekleri ortaya çıksı amcası dönsü elif i izlerkdn kriz gsçirecegiz sinirden aynı yerde d nüp duruyor pembe dizi gibi

Eklenme Tarihi: 22 Ekim 2017