Kanal 7 Feda Kore Dizisi (Secret Love) Özeti Konusu Oyuncuları (Meryem)

Birbirinden farklı ve güzel Hint dizileri ile yıldızı parlayan ve oldukça yüksek izlenme oranları yakalayan hatta Türk dizilerinin günlük yayınlananlarından daha çok izleyici toplayan Kanal 7 de yakında bir Kore dizisi olan Feda Dizisi (Secret Love) yayınlanacak. Yayınlandığı dönemde çok ses getiren Secret Love dizisi ‘Feda’ ismiyle yakında Kanal 7’de olacak.

Kanal 7 Feda Kore Dizisi (Secret Love): Hüzünlü öyküsüyle kore dizilerinin en belirginlerinden birisi olan ve izleyicileri ekran başına kitleyecek ‘Secret Love – Feda’ adıyla yakında Kanal 7’de başlayacak. Ülkemizde Meryem olarak yayınlanan ve Kanal D de ekrana gelen dizinin orjinali yayınlanacak yani. Ülkemizde oldukça iyi izlenme oranları yakalayan Meryem dizisinin Kore orjinali kanal 7 de dublajlı olarak yayınlanacak.

Yaşanan talihsiz bir kazada değişen hayatların konu olduğu ‘Feda’, Kore dizisi hayranlarını sürükleyici öyküsüne ortak edecek. Feda Kore Dizisi (Secret Love) Özeti Yeni savcı olan An Do-Hoon yağmurlu bir akşamda arabasının kontrolünü kaybederek bir kadına çarpar. Kaza sırasında yanında olan sevgilisi şoktadır. Savcı olduğu için kazanın sonuçlarından daha fazla etkileneceğine sevgilisini ikna eden An Do Hoon, Yoo Jung’dan kazayı üstlenmesini ister.

Genç kadın sevgilisi için büyük bir fedakârlık gösterip kazayı üstlenir. Ölen kadın ise Min Hyuk’un sevgilisidir ve hamiledir. Her ne kadar ailesi onay vermese de onunla evlenmeyi düşünen Min Hyuk, kazada ölen sevgilisinin intikamını almak için ant içer. Yoo Jung’un peşini bırakmaz. Bir süreden sonra Min Hyuk’un saplantıya dönüşen öfkesinin yerini imkânsız bir aşk alır.

Sevgilisinin ölümüne sebep olan Yoo Jung’a aşık olan Min Hyuk, sevdiği adam için hayatından vazgeçen Yoo Jung ve kendi yaptığı kazayı sevgilisine yükleyip başka bir kadınla evlenen An Doo Hoon’un sürükleyici hikayesi ‘FEDA’ yakında Kanal 7’de… Kanal 7 Feda Kore Dizisi (Secret Love) Özeti Konusu Oyuncuları (Meryem) dizisinin orjinal versiyonunu burada sizlere tanıtmaya devam edeceğiz.

Feda Kore Dizisi (Secret Love) Oyuncuları Kadrosu

Oyuncuları: Hwang Jung-Eum, Ji Sung, Bae Soo-Bin, Lee Da-Hee
Diğer Oyuncular:
Kang Nam-Kil / Kang Woo-Chul
An Ji-Hyun / Yang Hae-Ri
Yang Jin-Sung / Seo Ji-Hee
Choi Woong / Choi Gwang-Soo
Lee Deok-Hwa / Jo Han-Il
Jo Mi-Ryung / Hong In-Joo
Song Min-Kyung / Jo Min-Joo
Lee Seung-Jun / Choi Gwang-Min
Yang Hee-Kyeong / Park Kye-Ok
Kang Shin-Il / An In-Hwan
Kim Hyun-Kyoon / Park Hyun-Seok
Han Ki-Joong / Yang Ik-Tae
Lee Seung-Jun / Choi Gwang-Min

Feda Dizisi (Secret Love) nasıl bitecek finali nasıl?

Won ve Ha Na  Feda dizisinin son bölümünde 16. bölümünde evlenecek. Feda dizisinde 8 aylık zaman atlaması yaşanacak. Ha Na, hamile olduğunu fark eder. Won ise çok heyecanlıdır. Feda dizisinde heyecanın tavan yapacağı finalde Mi Hyang ve Park Chong’un çiftinin bebeği doğacak..

Feda Dizisi (Secret Love) Tanıtım Fragmanı

YORUMLAR

 1. hadi şubat ayı bitti ya school 2015 ve 2017[ 2 dizi ] whirilwind gril 2 . go ho,s starry nighit .the k2. the heirs. go black couple..father is strange.. the legend of the blue sea..

  15 Şubat 2018
  muhakkak kore sinemaları her pazar

 2. LEE Mİ HO.. LEE JOON Gİ NİN JANG HYUK DİZİLERİ UYGUNDUR

 3. moon lovers .goblin boys over flowers en önemlisi fated to love you ve ve ve kore sineması hafta sonları

 4. hadi şubat ayı bitti ya school 2015 ve 2017[ 2 dizi ] whirilwind gril 2 . go ho,s starry nighit .the k2. the heirs. go black couple..father is strange.. the legend of the blue sea..

 5. muhakkak kore sinemaları her pazar

 6. Ya ben kore hayranıyım zaten bide bu kanal 7 de oynuyacak bayılcam ya hep böyle kore filimleri oynasa kwske ya degilmi gençler ya

 7. MERYEM konu olarak alıntı….suçlunun savcı olduğunu söylememesi…babasının ölüm sebebi…..birde Şavaş‘ın aşkı dışında …bambaşka daha güzel kısa dizi…Kanal 7 teşekkürler çok uzun zamandır benim gibi bekleyen hayranlarının sayısı reytinglerden anlaşılır…..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.