Kanal 7 Sev Yeter Bu Akşam Neden Yok ? 24 Mayıs 242. Bölüm Özeti 243. Bölüm Tüyosu

Kanal 7’nin gece dizisi 24:50’de yayınlanıyordu. Hafta içi her gün yayınlanan gece dizisinin yeni bölüm saati değiştirildi. Sev Yeter yeni bölüm saat kaçta yayınlanıyor ? Sev Yeter bu akşam neden yok 24 mayıs 242. bölüm özeti ve pazartesi yayınlanacak 27 mayıs bölümü tüyoları nedir 243. bölümde neler olacak ?

Kanal 7 Sev Yeter Bu Akşam Neden Yok 24 Mayıs 242. Bölüm Özeti 243. Bölüm Tüyosu

Sev Yeter dizisinin yayın saati değişti. 24:50 olan yayın saati otuz dakika gecikmeli yayın akışına işlendi. 24 mayıs yeni bölümü 01:20 de yayınlacak. Güzel dizinin takipçileri daha geç vakite alınmasını sosyal medyada eleştirdi. Kırk dakikalık Hint dizisini izlemek için otuz dakika daha beklememiz gerekiyor.

Sev Yeter 24 mayıs özeti

Kanal 7 Sev Yeter 24 Mayıs Özetinde neler yaşandı ?

Sev Yeter 242. bölüm Alya’nın planları ile dolu bir bölüm oldu. Son 4 bölümdür hatta ondan öncesinin de dahil olduğu şekilde tutuklu olduğu Raman için planlar yapmaktadır. Sevgisine karşılık bulamadığı Raman’ı ayarlamayı belki gelecek bölümde başarabilir. Ancak halen Raman tarafından ciddi bir adım atılmamıştır. Raman ise İshita ile uğraşmaktadır. Israr ile gerçek annesini arayan Pihu’ya Raman cevap vermemektedir. Gerçek annesinin kim olduğunu bulmasına yardım etmediği gibi bu konuyu kapatması için baskı yapmaktadır. İshita ise Pihu’ya gerçek annen benim demek istemektedir.

İshita Pihu’ya annesi olduğunu söyleyecek mi

Sev Yeter 243. bölümde Shagun Pihu’nun sevgisini arttırmak için onun ile daha çok vakit geçirir ve onu iyice şımartıp kendisine bağlamaya devam eder. İshita’nın ileride annen benim demesinden sonra Pihu’nun seçim yapması durumunu da düşünmüyor değil. Babaanne ise Shagun’un Pihu’yu şımartmasından dolayı ona kızar. Adita’nın evde verdiği sınav devam ediyor. Mani yemek yediği sırada birden nefes borusuna kaçmıştır. Durumu fark eden Adita sırtına vurarak Mani’nin boğulmasını engellemiştir. Mani bu durumdan dolayı Alya hakkında düşündüklerini değiştirmiştir.

Sev Yeter 243. bölüm neler olacak

Raman ile Alya arasındaki evlilik konuşması halen devam etmektedir. Raman kesinlikle Alya’ya inanmamaktadır. Alya ve Adita, Raman’ı ikna etmek için yeni planlar yaparlar. Sev Yeter 27 mayıs bölümünde devamını izleyeceğiz.

Sev Yeter 27 Mayıs neler olacak ?

Merak edilen gece dizisi 243. bölümde Raman Alya’ı kabul edecek mi? Ona inanacak mı? Raman Alya ile birlikte olmayı halen kabul etmeyecek. Kesinlikle kendisine inanmamaktadıt. İshita Puhu ile konuşacak gözlerinin içerisine bakacak ancak annesi olduğunu söyleyemeyecek. Bir sonraki bölümde Pihu gerçek annesinin kim olduğunu öğreneceğini tahmin ediyoruz. Shagun’un ondan sonraki planları ne olacak hep birlikte sizlere aktaracağız.

Sev Yeter Gelecek Bölüm Tüyoları
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2019