Kanal D 2018-2019 Hangi Yeni Diziler Başlayacak Yeni Kanal D Dizileri

Merak ettiğiniz Kanal D 2018-2019 Hangi Yeni Diziler Başlayacak Yeni Kanal D Dizileri konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Kanal D 2018-2019 Hangi Yeni Diziler Başlayacak Yeni Kanal D Dizileri…Kanald yeni sezona hazırlanıyor. Kanald kanalı bu sezonda malesef bir çok dizinin ve programın erken finalini yapmak zorunda kaldı. Bu yüzden yeni sezonda daha dikkatli davranıyor. Kanald nin bu davranışı da bir çok diziyi yapımcıyı oyuncuyu da üzdü tabi ki.. Seyirciyi de etkiledi. Tam izlemeye başlanıyor beğenen izleyiciler oluyor ama tutmadığından bitirilme kararı alınıyor.

Yeni sezonda böyle bir olay olmaması içinde Kanald yeni sezonda daha iddaalı yapımlara yer verecek. Yeni sezonda dizilerinden bazılarını da sizlerle paylaşıyoruz. Kanal d yeni sezon dizileri belirlendikçe konularımız güncellenmeye devam edecektir. Kanald yeni sezon dizilerinden birisi Boğaziçi Rapsodisi..

Boğaziçi Rapsodisi… Dizi de yetim kalan bir gencin hikayesi anlatılıyor. Yetim kalan bu kız İstanbuldaki zengin akrabasının yanına taşınıyor. Bu evde tutkulu bir aşk hikayesine dönüşecek. Yetim kalan kız ve evin oğlu arasında büyük bir aşk yaşandı. Boğaziçi Rapsodisi’nin oyuncu çalışmaları tamamlandı. Boğaziçi Rapsodisi dizisinde belirlenmiş oyuncu Mine Tugay. Diğer oyuncularda netleştikçe sizlerle paylaşacağız.

Kanald yeni sezonunda yayınlanacak olan diziler ve bilgilerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kanal D 2018-2019 Hangi Yeni Diziler Başlayacak Yeni Kanal D Dizileri (1 Yorum)

  1. Mehmet bir cihan Fatih dizisinin fragmanında peygamberimiz den bahsederken S.A.S olarak yazılmış fakat öyle değil S.A.V olmalıdır düzeltmenizi rica ederim

Etiketler: Eklenme Tarihi: 12 Ocak 2018