Kanal D 2018-2019 Yeni Sezon Tanıtımı Filmi Dizileri

Kanal D 2018-2019 Yeni Sezon Tanıtımı Filmi Dizileri… Kanal D’de 2018-2019 sezonu hazırlıkları tamamlanıyor. Yaz sezonu boyunca Kanal D yeni sezon için hazırlandı. Yeni dizilerle anlaşmalar yapılırken eski dizilerden hangileri devam edecek onlara karar veriliyor. Yaz sezonunda başlayan dizilerden reytingleri iyi olanlarla yeni sezon anlaşmaıs yapılabilir.

Kanal D yeni sezonda genel olarak program yayınlamaya karar verdi. Çünkü dizileri yok denecek kadar az bu sezon. Eğer yeni dizilerle anlaşma yapmaz ise bu sezon Kanal D de Arka Sokaklar ve Çocuklar Duymasın haricinde bir dizi izlemeyeceğiz. Ancak yaz sezonundan itibaren programları yayınlamaya başladı bile Kanal D.

Kanal D de yaz sezonunda başlayan  ve çok sevilen programlar var. Bunlar yeni sezonda devam edebilir. Mesela gündüz kuşağında Gelinim Mutfakta programı. Gelinlerin yemek yaptığı kaynanaların puan verdiği program gündüz kuşağında çok izleniyor ve seviliyor.

Çarkıfelek’te yaz sezonunda yayınlandı ve çok sevildi. Sunucusu Emre Karayel Çarkıfelek’e çok ayrı bir renk kattı. Çarkıfelek yıllardır yayınlanıyor ve Emre Karayel ile daha çok sevildi. Çarkıfelek’te yeni sezonda devam edebilir. Emre Karayel başka bir program ya da dizi ile anlaşmazsa eğer.

Kanal D yaz sezonunda Eser Yenenler’in sunuculuğunu yaptığı Şöhret Kafası yarışmasını hazırladı. Yarışma da bir çok ünlü ismin maskesi ile yarışma yarışmacılar var. Komik bir havası var yarışmanın. İlerleyen haftalardaki reyting durumu programın yeni sezona taşınıp taşınmaması gerektiğini gösterecek.

Kanal D yeni sezon içinde yeni programlar hazırladı. Behzat Uygur’un sunuculuğu yapacağı Yaşım Kaç programı. Program da karşısındakinin yaşını Behzat Uygur’un verdiği tüyolarla tahmin etmesi gereken bir yarışmacı var. Bakalım bu format seyirciden nasıl tepki bulacak?

Yeni Bir Ben programı da kendini değiştirmek isteyen herkesin başvurabileceği bir program. Genel de bu tarz programlar seyirci tarafından beğeniliyor. Diğer bir program da Buse Varol’un sunuculuğunu yapacağı Çok Tatlı programı. Çocuklar ve ailelerinin tatlı sevimli şekilde yarışacağı program  eminiz çok keyifli olacaktır. Beyaz Show yeni sezonda kanal değiştirebilir. Kesin olmamakla birlikte Foxtv ye geçeceği söyleniyor.

Kanal D de dizi olarakta Arka Sokaklar ve Çocuklar Duymasın dizileri yeni sezonda yayınlanmaya devam edecektir. Kanal D 2018- 2019 yeni sezon tanıtım filminde de dizi ve programlarda yer alan ünlü isimlerin oynadığı bir reklam filmi çekilecek. Yeni sezon reklam filmi henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı anda da sizlerle konumuzda paylaşacağız. Kanal D genel de en iyi tanıtım filmini çeken kanal oluyor. Eğlenceli bir şarkı ile ünlü isimler reklamda yer alıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 22 Temmuz 2018