Kanal D 31 Aralık 2017 Yılbaşı Gecesi Eğlencesi Sanatçıların Videosu Tekrarı

Kanal D ekranları her yıl olduğu gibi bu sene de 2018 yeni yıl için muhteşem bir kutlamayla girmeye hazırlanıyor. Kanal D yönetimi bir çok sanatçı ile birlikte güzel bir yeni yıl partisi hazırladı ve komediden en güzel şarkılara kadar 2017’nin bitmesine sayılı günler kala ekranda kimlerin olacağını, 2018 yeni yıla kimlerle gireceğini duyurmaya başladı.

Kanal D ile birlikte tüm televizyon kanallarının da yılbaşı programları belli olmaya başladı. Kanal D 2018 yeni yılına daha çok insanları güldürerek girmeyi planlamış. Bizde sizlere 31 Aralık 2017 Yılbaşı Gecesi Eğlencesi Sanatçıların Videosu Tekrarını ve kimlerin bu programa katılıp renklendireceğini buradan sizlere duyuracağız.

Öncelikle söyleyelim ki 31 Aralık pazar günü Çocuklar Duymasın da ekrana gelmeyecek. Yılbaşı özel programı başlayacağı için Kanal D çocuklar duymasın dizisine bir hafta ara verecek. 31 Aralık pazar Çocuklar Duymasın var mı yok mu sorusuna şimdiden yok diye cevap verelim.

Onun yerine Uzun süredir ekrandan uzak olan Seyfi Dursunoğlu, Kanal d ekranlrında yılbaşı gecesi sahne alacak. Huysuz Virjin olarak tanıdığımız Seyfi Dursunoğlu kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklamayla, sevenlerine müjdeli bir haber verdi. Huysuz Virjin karakteriyle gönüllerde taht kuran Seyfi Dursunoğlu, yılbaşı gecesi Kanal D ekranında olacağını açıkladı. “Yılbaşı gecesi kanal d deyim.. Sevenlerime duyurulur:-))”

Şimdi sizlere kanal D en son ekrana gelen 2017 yılbaşı videolarından birini ekliyoruz ancak 2018 yılbaşı sanatçıları ve eğlencesini de buraya ekleyip tekrar videolarından takip edebilirsiniz kaçırdıklarınızı..

Kanal D 31 Aralık 2017 Yılbaşı Gecesi Eğlencesi Sanatçıların Videosu Tekrarı

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.