Kanal D Arda’nın Mutfağı Sunucusu Arda Türkmen Kimdir? Bilgileri

Arda Türkmen’in sunumuyla geçtiğimiz sezon TV8’de ekranlara gelen “Arda’nın Mutfağı” yeni sezonuyla Kanal D’de ekranlara gelecek.Programın yayın tarihi ise 6 Ekim 2018. Programın yeni sezon fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Peki Kanal D Ardanın Mutfağı sunucusu Arda Türkmen Kimdir?

Kanal D Arda’nın Mutfağı Sunucusu Arda Türkmen Kimdir?

Arda Türkmen 1975 yılında İstanbul’da doğdu. 1994 yılında Fransız Lisesi’nden mezun olan Arda Türkmen daha sonra 1999 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde İşletme bölümünü İngilizce okudu. 2001 yılında ise İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde sahne ve gösteri sanatları bölümünden mezun oldu. Çift anabilim okudu üniversitede..

2003 yılında askerliğini yapmak üzere Denizli iline gittiği ve kısa dönem olarak askerliğini tamamladı.
1995 ve 2000 yılları arasında yaklaşık 350 civarında tur organizasyonunda yer aldı ve konserlere katılarak kariyerinde önemli bir aşama kaydetti.

Ardanın Mutfağı Kanal D Arda Türkmen kimdir

1998-2000 yılları arasında Uludağ’daki A-barı işletti. 2001’den sonra birçok organizasyon işinde yöneticilik yapmaya başladı. 2003 yılında ise Roka Davet Cartering şirketini kurarak iş dünyasına adım attı.
2008 yılında Asmalımescit de 11 leblon isimli Restorant’ı açarak Issız Adam filminde burasının kullanılmasını sağladı. ulusal kanallarda ilk kez 2010 yılında Cnn Türk televizyonu için Arda’nın Mutfağı isimli yemek programını yapmaya başladı.

2012 yılında Sabah gazetesinde Arda’nın Mutfağı sayfasında yazılar yazmaya başladı.
2012 yılının ortalarında lacucina italiana dergisinde yemek yazıları ve çeşitli tarifler yazmaya başladı.2013 yılında Hürriyet de pazar ekinde Arda’nın Mutfağı sayfasını hazırlamaya başladı.

Ardanın Mutfağı Kanal D Arda Türkmen

TV8 ekranlarında 6 sezondur Arda’nın Mutfağı isimli programı hazırlayıp ve tarifleri ile herkesin gönlüne girmektedir. yeni sezonda Arda Türkmen’in Kanal D ekranlarında izlemeye devam edeceğiz. Arda Türkmen Kanal D ekranlarında yine aynı isimle Arda’nın Mutfağı programını hazırlayıp sunacak ve eşsiz tarifleri de herkese yeni lezzetler sunmaya devam edecek. Arda’nın Mutfağı Kanal D ekranlarında 6 Ekim 2018 günü başlıyor.

Arda Türkmen’in sunumuyla geçtiğimiz sezon TV8’de ekranlara gelen “Arda’nın Mutfağı” yeni sezonuyla Kanal D’de ekranlara gelecek.Programın yayın tarihi ise 6 Ekim 2018. Programın yeni sezon fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Vişneli Kedidili Pasta Tarifi – Arda’nın Mutfağı 1. Bölüm

Patlıcanlı Rulo Köfte Tarifi – Arda’nın Mutfağı 1. Bölüm

Tavuklu Kağıt Kebabı Arda’nın Mutfağı 13 Ekim Cumartesi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 28 Eylül 2018