Kanal D Çocuklar Duymasın Reytingleri Nasıl Dizi Tuttu mu Devam Edermi Biter mi?

Kanal D ekranlarında 23 Temmuz pazar akşamı yeniden ekrana gelmeye başlayan bir zamanların efsane dizisi Çocuklar Duymasın Reytingleri Nasıl Dizi Tuttu mu Devam Edermi Biter mi? diye merak konusu oldu bizde izleyenler  için detaylı bir şekilde yazalım istedik.

23 Temmuz pazar reytingleri nasıl Çocuklar duymasın ne kadar izlendi? Kanal D de başlayan Çocuklar Duymasın Reytinglerini 24 Temmuz pazartesi günü detayları ile yazacağız. Yeniden başlayan ve güzel bir bölümle izleyicisine merhaba diyen Çocuklar Duymasın Dizisi Tuttu mu izlendi mi Devam Edermi Biter mi?

Dizi ilk bölümü ile oldukça beğenildi. Sanki dizi yıllardır devam ediyormuş gibi oldukça iyi bir başlangıç yaptı. Şahsen ben izlemeden bir dakikasını bile atlamadım. Yeni bir heyecan gibi ama eskiden beri devam eden tadıdık bildik yüzler gibi bir diziydi ki zaten öyle idi..

Ancak dizide dikkat çeken iki eksik vardı. Havuç ve teo karakterlerinin olmayışı o eski günlerdeki havucun yokluğunu dolduramamış dizi. Elbette onun kankisi olan Teo da eksikti dizide. Bence ne yapılıp edilip onlarda ikna edilmeli Henüz geç değil bir arkadan gelseler de olur bence. Çünkü bu dizinin gideri var, geçmişte de hep olmuştu zaten..

Sonuç olarak Kanal D Çocuklar Duymasın Reytingleri Nasıl Dizi Tuttu mu Devam Edermi Biter mi? sorusuna kesinlikle devam eder oldukça güzel ve başarılı bulduğumuzu belirterek nokta koyalım. Açıklanınca resmi reyting sonuçlarını buraya yazacağız. Bir yorumcumuz aynen şu youmu yapmış Havuç için:

Kimse havuç yok izlenmez falan demesin ”ben Havuç karakterini silmek için survivora gittim ben survivor furkanım artık başka projelere yöneleceğim” diyen bir adam olmasa da izlenir ve ne yaparsa yapsın o bizim gözümüzde hala havuç… Lütfen sizlerde dizi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın..

Özlem duyulan dizi Çocuklar Duymasın Reytingleri adeta sildşi süpürdü. Hem dizi hemde tekrarı günün en çok izleneni olmayı başardı.. Tebrik ediyoruz bizde..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kanal D Çocuklar Duymasın Reytingleri Nasıl Dizi Tuttu mu Devam Edermi Biter mi? (2 Yorum)

  1. Dizinin adı çocuklar duymasın ama ortada çocuk yok ilki çok güzeldi meltemin dövmeleri çocuklara kötü örnek oluyor senoryada sıkıntılı sonunu getirmeden ne olucağını anlıyoruz basit

  2. Diziyi bende izledim ama ikinci kez baslayan cocuklar duymasin bundan daha iyidi zaten 360 da tekrari veriliyor ve ben surekli firsat buldukca izlerim yinede guzeldi. Dizide havuc teo melis ece de kesinlikle olmaliydi iste o zaman dahada guzel olurdu

Eklenme Tarihi: 24 Temmuz 2017