Kanal D Evim Lokanta Sunucusu Kim? (Şef Burak Zafer Sırmaçekici)

Evim Lokanta programı başlıyor. Ekranlarda yemek programı adına yeni bir soluk geliyor. Şef Burak Zafer Sırmaçekici kanald ekranlarında sizlerle yeni tarifler paylaşıyor. Şef Burak Zafer Sırmaçekici Kanal D’de hazırlayıp sunacağı programda sadece kendisi olmayacak. Programda hem Ayşe teyzesi hem de kendi annesi olacak.

Ayşe teyzesi bir çok programdan hatırlıyoruz en son Nurselin evinde onunla birlikte yemek yapıyordu yeni sezonda yer almamıştı. Bu sezonda yine bir yemek programı ile karşımıza çıkıyor Ayşe teyzemiz. Sevecen sıcak kanlı biri. Alışverişi yapacak mutfağa gelip Burak Şefe yardım edecek.

Mutfaktaki diğer konuk ise Burak Şefin kendi annesi. Burak Şef mutfakta kendine has yöntemleri kullanan birisi. Karşısında da geleneksel iki anadolu kadını..  Onlarla hem yöntemlerini tartışacaklar hem de birbirinden leziz yemekler çıkacak ortaya. Evim Lokanta programının sunucusu olan Burak Şef kimdir? 1977 doğumludur sosyal bilimler okudu ve reklam yazarlığı yaptı. Ancak yemeğe olan aşkı onu bu alana yöneltti. MSA da profesyonel aşçılık eğitimi aldı ve New Yorkta meşhur bir restoran da çalıştı .

Türkiyeye döndü ve çeşitli restoranlarda çalıştı. Özel mekanlarda şeflik yaptı ve reçeteler yeni tarifler denedi. Şimdi de Evim Lokanda programını sunmaktadır. Evim Lokanta programı 10 Temmuzdan itibaren kanald de 10:45 te başlayacak.

YORUMLAR

  1. Şimdiye kadarki en güzel yemek programı.Bursk şefin kalitesi karizması annesi harika noooluur bitmesiiin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.