Kanal D Haber Sunucusu Buket Aydın Kimdir İnstagramı

Kanald Haber Sunucusu Buket Aydın Kimdir İnstagramı… Kanal D haber sunuculuğu için yeni bir isim ile anlaşıldı. Aslında haber programı spikerlerine de önem vererek izleyen insanlar bu ismi tanıyor. Buket Aydın… Buket Aydın Ntv haber sunuculuğu yapıyordu. Mayıs ayından itibaren de Kanal d haber sunuculuğunu üstleniyor. Peki Buket Aydın Kimdir?

Kanal D haberin yeni sunucusu olan Buket Aydın 1985 doğumlu ve Bursa’lı. Erce Baykal ile evli olan genç ve başarılı sunucunun bilgilerini paylaşalım merak edenlerle…  İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun oldu. Ardından master ve yüksek lisansını tamamladı.

Televizyon ve sunuculuk üstüne eğitim aldı. Özel bir radyoda haber spikerliğinin ardından Kanaltürkte spor bülteni ve daha sonra hafta sonu ana haber bültenlerinde sunuculuk yaptı. TRT Türk de program sunuculuğu yaptı ve ardından 2011 yılında NTV’ye transfer oldu. NTV’de genelde gece kuşağında haber sunmaya başladı. 23.00’da Gece Bülteni Kuşağını sunuyordu.

Buket Aydın Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü öğretim görevlisidir. 2013 te iş adamı Erce Baykal’la evlendi. Başarılı sunucunun sosyal medya hesabı da buketay ..  Görevi Ahmet Hakandan devraldı. Peki Ahmet Hakan 2 Mayısta Kanal D de Haberde neden yok?

Buket Aydın az bir süre önce Kanal D ile anlaştı. Sosyal medya hesabından sevenlerine bu haberi duyurdu. Buket Aydın yaptığı açıklama da; ”Çok fazla telefon geliyor, mesaj geliyor☺️ hepsine buradan toplu yanıt. Kanal D ile anlaştığım doğrudur. Mayıs başı itibariyle çalışmalarımıza başlayıp bir an önce ekranda buluşacağız. Ailem olan NTV’ye bana bu güne kadar sundukları katkılar için çok teşekkür ederim. Kanal D Ana haber koltuğunu bana layık görenleri mahcup etmemek dileğiyle 🙏🏻 dualarınızı bekliyorum 🧚‍♀️”

NTV Ana Haber sunucusu Buket Aydın artık Kanal D Haber’i sunacak. Mayıs ayından itibaren Buket Aydın’ı Kanal D ekranlarında izleyeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kanal D Haber Sunucusu Buket Aydın Kimdir İnstagramı (1 Yorum)

  1. Buket aydın iyi haber sunamıyor ben bunun Haberin den hiç bişey anlamıyorum sanki ondan başka haberci yokmuş gibi kendini bulunmaz hint kumaşı zannediyor.kanal d de iyi bir spiker bulamadı gitti

Eklenme Tarihi: 27 Nisan 2018