Kanal D İki Yalancı Dizisi Oyuncuları Konusu (Keremcem Yağmur Tanrısevsin)

Yeni sezon hazırlıklarını yapmaya devam eden Kanal D İki Yalancı Dizisi ile Yağmur Tanrısevsin ve Keremcemi başrolde oynatacak. Kanal D’nin yeni sezon için özel bir dizi hazırladığı haberi daha önce duyurulmuştu ancak başrolleri yeni belli oldu. Bir süre önce hazırlıklarına başlanmış olan İki Yalancı dizisi ne zaman başlayacak Kanal D ekranlarında kesin olarak belli oldu.

Kanal D İki Yalancı Dizisinin başrollerinde Keremcem ile Yağmur Tanrısevsin yer alacak. Uzun süredir Dizileri olan iki ünlünün yeni sezon için görüştükleri ve anlaştıkları belirtildi. İki Yalancı isimli dizinin başrolünü paylaşacağı romantik komedi dizisi yaz aylarında çekimlerini tamamladıktan sonra yeni sezonda ekranlara geleceği belirtildi. Dizi 2017 Eylülde kanal D de..

En Son oynadığı O Hayat Benim dizisiyle oyunculuk kabiliyetini herkese gösteren ünlü oyuncu ve şarkıcı Keremcem, yeni sezonda 2017-2018 sezonunda kaldığı yerden devam etmeye hazırlanıyor. Tükenmez Kalemin yapımcılığında kamera karşısına çıkacak olan Yağmur Tanrısevsin ile Keremcem ikilisi seyirciye yalanların gölgesinde muhteşem bir aşk yaşatacak.

İki Yalancı Dizisinin Konusu Özeti: Eylül 2017’de başlaması beklenen dizinin konusu her ikiside yalanlar söyleyen ama inanılmaz bir şekilde aşkın büyüsüne kapılan iki aşığın konusu ele alınacak. Yaşadıkları aşkın yalanlardan uzak olması için yaptıkları mücadele hem dramatik hemde komedi karışımı olacak.

İki Yalancı Dizisinin başlama tarihi: Yapım şirketi ile kanal D arasında yapılacak görüşmeler sonrasında çıkacak sonuçla kesin başlama tarihi belirlenecek. Büyük ihtimalle dizinin başlama zamanı Eylül 2017 olacak. Yeni dizi ”İki Yalancı” dizisi ilk bölümüyle Eylül’de Kanal D ekranlarında..

İki Yalancı Dizisi Oyuncuları:

İki Yalancı Dizisi Yağmur Tanrısevsin, 24 Ağustos 1990 tarihinde Mersin ilimizde doğmuştur. Mersin’de büyümüş, İlkokul, ortaokul ve liseyi Mersin’de okumuştur. Yağmur Tanrısevsin Üniversiteyi kazanınca 2010 yılında geldiği İstanbul’da Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümüne başlamıştır. Oyunculuk dersleriyle dizi alemine atılmış Adını Feriha Koydum ve Günei Beklerken dizisinde oldukça güzel deneyimleri olmuştur.

İki Yalancı Dizisi Keremcem: Keremcem Dürük, 28 Aralık 1977 tarihinde Muğla ilinin Milas ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve Orta okulu Milasta Liseyi ise İzmirde okumuştur. Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünü başarıyla bitirmiştir. Albüm deneyimiyle tüm Türkiye de tanınmıştır. En son oynadığı O Hayat Benim dizisi 3 sezon devam etmiş ve oldukça iyi izlenme oranları yakalamıştır. Keremcem ise kendi yıldızını parlatmıştır adeta..

https://www.youtube.com/watch?v=JYZvB3D2Xd8

İki Yalancı Dizisinin oyuncuları kesinleştikçe buraya ekleyeceğiz. İki Yalancı Dizisinin fragmanı ise henüz yayınlanmadı. İki Yalancı Dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya bekliyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kanal D İki Yalancı Dizisi Oyuncuları Konusu (Keremcem Yağmur Tanrısevsin) (1 Yorum)

  1. Igrenc bir dizi olcak eminim hep ayni konularla gelmeyin biraz yaratici olun askdan baska bisi bilmezmisiniz diz igrenc yarartiar

Eklenme Tarihi: 31 Mayıs 2017