Kanal D İnsanlık Suçu Dizisi Nasıl İzlendi mi Tutuldu mu Reytingleri Nasıl devam eder mi?

Kanal D İnsanlık Suçu Dizisi Nasıl İzlendi mi Tutuldu mu Reytingleri Nasıl devam eder mi?… İnsanlık Suçu dizisi 31 Mart cumartesi akşamı yayınlanmaya başladı.  Kanal D de yayınlanan ve merakla beklenen İnsanlık Suçu dizisi bilgileri ortaya çıktı. Fragmanı yayınlandı. İnsanlık Suçu dizisi Pastel Film’in yapımcılığında yayınlanırken senaryosunu da Can Sinan yazıyor. Yönetmen koltuğunda Barış Yöş’ün olduğu dizinin oyuncuları da genç tecrübeli oyunculardan oluşuyor.

İnsanlık Suçu dizisi oyuncuları Kaan Yıldırım, Gizem Karaca, Melike İpek Yalova, Serkay Tütüncü, Laçin Ceylan, Deniz Uğur, Cankat Aydos, Cansu Dağdelen ve Ahmet Mümtaz Taylan. İnsanlık Suçu dizisinin seti Adana da kuruldu. Adana da çekimleri başlayan dizi sonradan İstanbul’a taşındı ve burada devam edecek.

İnsanlık Suçu dizisinin konusu; Adanada fakir mahallenin fakir oğlu olarak dünyaya gelen Cemal lokanta da garsonluk yapmaktadır. Cemal hep kendisine bir çıkış yolu arar. Ama babasının vefatı ile hayatı darmadağın olur.  Babasının ölümü onun hayatını da değiştirmiştir. Cemal bu zamana kadar fakir gezmişken birden bire varlıklı bir ailenin akrabası olduğunu öğrenir.

Sami Gökdemir onun zengin akrabası iken ona zenginlikten pay vermek ister. Ancak Cemal’in kafası karışır. Hülya da oğlunu Sami ve onun çevresine kaptırmak istemez. Cemal ise annesinin tüm engellemelerine rağmen amcasının teklifini kabul eder. Bundan sonra neler olacak? Cemal’i ve annesini nasıl bir hayat bekliyor? İnsanlık Suçu dizisi cumartesi akşamları yayınlanacak.

Cumartesi günleri yayınlanacak olan dizi tutar mı? Bunun cevabını almak için aynı gün diğer kanallarda neler var bakalım… Showtv de Yeni Gelin, Tv8 Survivor, Star tv de Fazilet Hanım ve Kızları, Fox tv Adı Zehra dizileri ve programları yayınlanıyor. Bu diziler ve programlar arasında reytinglerde üst sıralara adını yazdıran yapımlar Yeni Gelin ve Survivor oluyor.

Bakalım yeni başlayacak olan  İnsanlık Suçu dizisi ne kadar izlenecek yoksa erken final yapan diziler arasında yerini mi alacak? Sizce İnsanlık Suçu dizisi tutar mı reytingleri nasıl? Kanal D İnsanlık Suçu Dizisi Reytingleri işte burada:

Kanal D İnsanlık Suçu Dizisi tanıtım fragmanları:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Mart 2018