Kanal D İrem Derici Eğlenmene Bak Neden Yok Bitti mi Yayından Kalktı mı?

Kanal D İrem Derici Eğlenmene Bak Neden Yok Bitti mi Yayından Kalktı mı? Bir süredir başlamasına gün sayan Kanal D yeni yarışma ve eğlence programı İrem Derici ile Eğlenmene Bak yeterli reyting alamadığı gerekçesi ile yayın akışından çıkarıldı. İzleyenler meraklı gözlerle İrem Dericiyi aradı ama nafile..

Aslında başlama günü olarak seçilen Ramazan bayramı öncesindeki Arefe günü bir çok yarışma ve program aynı anda başladı. Fox tv de Gönder Gitsin, Star tv de Çarkıfelek gibi yapımlar aynı anda start verince hepsinin de eli boşa çıktı. Reytingleri bölüşen programların hiç biri aldıkları izlenme oranından tatmin olmadı.

Bayram öncesinde bir çok ailenin bayram sebebi ile ailesinin yanına gitmiş olması, tv ve internetten uzaklaşması nedeniyle izlenme oranları tüm kanallar için düşük çıktı. Bu düşüklüğün bayram süresince devam etmesi oldukça doğal. İrem Derici de bundan nasibini almış görünüyor.

Kanal D de ekrana gelen ve oldukça eğlenceli bir sunumla gerçekleşen İrem Derici Eğlenmene Bak programı ile yeni bir başlangıç yapmış olsa da umduğu reytingleri bulamayınca kısa süre sonra veda edecek gibi görünüyor Kanal D ekranlarına. Bir süre sonra Kanal D İrem Derici Eğlenmene Bak programı Neden Yok niçin Bitti Yayından Kalktı mı?

Kanal D İrem Derici Eğlenmene Bak var mı yok mu gibi sorularla internet sayfalarını süsleyen konular görürsek şaşırıp kalmayacağız. Sizce program bitmeli mi yoksa devam etmesini istermisiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kanal D İrem Derici Eğlenmene Bak Neden Yok Bitti mi Yayından Kalktı mı? (58 Yorum)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 24 Haziran 2017