Kanal D Kenan İmirzalioğlu Yeni Dizisinin Adı Nedir, Ne zaman Başlayacak?

Kanal D yeni sezona yine bomba gibi bir hazırlık yapmış. Kanal D Kenan İmirzalioğlu Yeni Dizisinin Adı Nedir, Ne zaman Başlayacak? sorusuna yeni sezon fragmanından sonra sorulan sorular üzerine bizde hemen cevap verelim istedik.

Kanal D 2017-2018  yeni sezon tanıtım fragmanı oldukça renkli ve güzel görüntülere sahne olurken dizileri olan oyuncuların da bir bir sahne almış ve yıldızların altında şarkısını hep birlikte söylemişler. Bir çok oyuncu ile birlikte Kenan İmirzalioğlu da Kanal D yeni sezon fragmanında görünüyor.

Hemen herkes Kenan İmirzalioğlu hangi dizide oynayacak, Kenan İmirzalioğlu Kanal D tanıtımında hangi dizi ile döndü yer aldı, Kenan İmirzalioğlu ile birlikte yeni dizide kimler başrolde soruları ardarda geldi. Çünkü Kenan İmirzalioğlu tek başına sahneye çıkmıştı fragmanda. Sahiden hangi dizide kimle oynayacak bu adam?

Kenan İmirzalioğlu Yeni Sezonda Fatih dizisi ile Kanal D ekranlarında olacak. Zaten daha önce sitemizi takip edenler haberini almıştı. Adı üstünde dizi haberi 🙂 Dizi haberlerini kaçıranlar Kenan İmirzalioğlunu Kanal D yeni sezon fragmanında görünce googleden arayıp yine sitemize ulaştılar ve Yeni sezonda Kenan İmirzalioğlu Fatih dizisi ile dönüş yapacak kesin olarak belli oldu..

Kenan İmirzalioğlu yeni Sezonda Kanal D de Fatih dizisi ile ekrana gelecek. Kesin bir tarih olmasa da Ekim ayının ilk haftası Fatih dizisinin başlaması bekleniyor. Çünkü dizinin çekimleri tüm oyuncular belli olunca BAyram sonrasında başlayacak. Sizlerde Kenan İmirzalioğlu hakkında ve birlikte rol aldığı arkadaşlar hakkında detaylar için tıklayın >>> Fatih Dizisi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kanal D Kenan İmirzalioğlu Yeni Dizisinin Adı Nedir, Ne zaman Başlayacak? (2 Yorum)

  1. Benim ilgimi Elcin sangu cekti acaba nasil bi dizi olacak bas rolu kiminle paylasacak nasil bi karakteri canlandiracak bu gibi sorular hemen kafamda dolasti 🙂

Etiketler: Eklenme Tarihi: 30 Ağustos 2017