Kanal D Macera Gemisi Yarışmasını Neden Bitirdi Kaldırdı Gerçek Sebebi Ne?

1 yorum
10 izlendi

Daha yeni başlamış bir yarışma apar topar neden yayından kaldırılır? Aslında günümüzün en net verilebilecek cevabı bu olsa gerek. Sebep kahrolası reytingler.. Elbette reytinglere suçu atmak kolay ama asıl sebepleri hep görmezden geliyoruz. Kanal D’nin yeni başlayan ”Macera Gemisi” programı düşük reytinglerden sonra akıştan çıkarıldı!

Gelelim Kanal D Macera Gemisi Yarışmasını kaldırılmasının Gerçek sebebinin ne olduğuna: Aslında program fena sayılmaz çok kısa süresine baksam da izlenebilir bir yarışmaydı. Ancak zamanlama hatası olduğu aşikar. Ramazan ayı başlamış müslüman bir ülkenin nabzını iyi tutamazsanız, yada islami değerleri olan bir ülkenin hassasiyetlerini bir kenara bırakıp da reyting sevdasına düşerseniz yanılırsınız..

Sunuculuğunu Açelya Kartal‘ın yaptığı, yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği program geçen hafta çarşamba akşamı yayın hayatına başlamıştı. İlk bölümüyle 1 reyting bile alamayan program son dakika değişikliğiyle yayın akışından çıkarıldı. Programın akıbeti ise bilinmiyor. Devam edip etmeyeceği hakkında bir açıklama yapılmasa da biraz önce dediğimiz gibi zamanlama hatası olarak görüyoruz.

Ramazan ayında insanların dini duygularının böyle yarışmalarla açık seçik kadınların olduğu yarışmacıların olduğu bir programla zedelemek istemeyen izleyenler gereken ilgisizliği gösterdi ve program aldığı çok düşük reytinglerle yayından kaldırıldı. Keşke Kanal D böyle bir yarışma formatını Ramazan ayında insanlara hiç sunmasaydı..

Bunu Gördün mü>>  Benimle Söyle Yarışması Fragman Şarkısı Benimle Söyle Kim bilir neler var içinde

Lütfen sizlerde Kanal D Macera Gemisi Yarışmasını Neden Bitirdi Kaldırdı Gerçek Sebebi Ne? konusunda duygu ve düşüncelerinizi aşağı yazın lütfen. Şimdiden teşekkür ederiz yorumlarınız için..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kanal D Macera Gemisi Yarışmasını Neden Bitirdi Kaldırdı Gerçek Sebebi Ne? (1 Yorum)

  1. Ìnanın kanal d de böyle bir yarışma başladığını sizin sitenizden öğrendim..daha doğrusu başlayamadan bittiğini…bence çok çok iyi olmuş..zaten hangi akla hizmettir bu kanal d nin yaptığı anlamak mümkün değil..yıllardır dikkat ederim, en sevmediğim kanallar bile,MUBAREK RAMAZAN’I ŞERÌF AYI GELÌNCE, dini proğramlar yapar,ama bu kanal d, sanki ecnebi memleketinde yaşar gibi,hiç umursamaz bu mubarek RAMAZAN’I ŞERÌF AYINI.. Bilmezmiki bu kanal de,yer gök, rahmetle ve merhametle ayakta durur…EYYYY KANAL D,senden büyük ALLAH,ve ÌSLAM DÌNÌ VAR…

Eklenme Tarihi: 29 Mayıs 2017