Kanal D Set Ekstra Program Sunucusu Ezgi Avcı Kimdir?

Kanal D Set Ekstra Program Sunucusu Ezgi Avcı Kimdir? Kanal D ekranlarında yayınlanmak üzere kanala özgü bir program geliyor. Çünkü Kanal D dizilerinin içeriklerini set bilgilerini oyuncu ve set görüntülerini paylaşacak olan bir program olacak. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Set Ekstra programı nası olacak? Sunucusu kim oalcak konumuzun devamında.

Kanal D Set Ekstra programında dizi ve programlardan kısa kesitleri yer alacak ayrıca dizi setlerinden özel videolarda ekrana gelecek. Set Ekstra cumartesi ve pazar günleri 15 dakika süresiyle izleyiciyle buluşacak. Set Ekstra programının sunuculuğunu ise Ezgi Avcı üstleniyor.

Kanal D nin programı Set Ekstra cumartesi günleri 14.00’te, pazar günleri ise 09.30’da yayınlanacak. Sadece 15 dakika yayınlanacak olan programın sunucusunun bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Set Ekstra sunucusu olan Ezgi Avcı Kimdir? 1992 yılında İstanbul’da doğdu. Voleybol sayesinde burs kazandı ve bu burs ile Amerika Florida bir üniversite de işletme okudu. Eczacıbaşı Voleybol takımında 9 yıl forma giydi. 1.79 cm boyunda olan Ezgi Avcı 2013 yılında Miss Turkey yarışmasında katıldı ve 3. oldu. Sonrasında Filipinlere giderek Türkiye’yi burada temsil etti.

Ezgi Avcı hem güzelliği fiziği ve voleybolcu oluşu ile dikkat çekti. Ezgi Avcı TV8 de Magazin sunuculuğu yaptı. Cengiz Abazoğlu ile 2016 yılında Bugün Ne Giysem yarışmasında sunuculuk yaptı.  2016 yılında Kiralık Aşk dizisine konuk oyuncu olarak katıldı ve Işıl karakterini canlandırdır.

Ezgi Avcı çok başarılı bir geçmişe sahip. Sunuculuk geçmişi oyunculuk geçmişi bulunan oyuncu uzun süre voleybolda oynamıştı. Ezgi Avcı’ya yeni işi olan Set Ekstra programı sunuculuğu için başarılar diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Aralık 2018