Kanal D Sosyetik Ev Kadınları Başvuru Katılım Talep Formu ve Şartları

Sürekli yeni program ve yarışmalara kapı açan Kanal D yeni bir içerikle karşımıza çıkıyor.. Kanal D ekranlarında yeni bir gündüz kuşağı programı başlıyor: Programın adı Sosyetik Ev Kadınları.. Kanal D Sosyetik Ev Kadınları Başvuru Katılım Talep Formu ve Şartları nelerdir kimler başvurabilir katılım şartları konumuzda sizler için hazırlandı.

Kanal D de ekrana gelecek olan Sosyetik Ev Kadınları Yapımcılığını Formed Yapım – Armağan Çağlayan’ın üstlendiği program Türkiye’nin en sosyetik 5 kadınının günlük hayatlarını hafta içi her gün ekranlara getirecek. Peki kimler katılabilir başvuru şartları nelerdir kimlere açık seçmeler nerede ve nasıl yapılacak?

Kanal D Sosyetik Ev Kadınları hakkında detayları ve şartları sizlerle çok yakında paylaşacağız. Sosyetik Ev Kadınları en sosyetik 5 kadınının günlük hayatlarını içeren bir program formatında Kanal D de ekrana gelecek. Sosyetik Ev Kadınları şartları başvuru katılım için gerekli bilgilendirme ileriki günlerde bu sayfadan yapılacaktır. Başvurmak isteyenler aşağı yorum yazabilir..

Sosyetik Ev Kadınları hakkında detaylı açıklamaları dizihaberi.tv den takip edebilirsiniz. Yarışmacı ve katılımcı olmak mı istiyorsunuz yoksa programda izleyici seyirci mi olmak istiyorsunuz? ‘Sosyetik Ev Kadınları‘ çok yakında Kanal D’de başlıyor!

Kanal D Sosyetik Ev Kadınları Başvuru Katılım Talep Formu ve Şartları

Sosyetik Ev Kadınları Tanıtım fragmanı:

https://www.youtube.com/watch?v=K9PJZooQGtE

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kanal D Sosyetik Ev Kadınları Başvuru Katılım Talep Formu ve Şartları (3 Yorum)

  1. Bu programma oglumun katilmasini istiyorum.Oglum GÖRKEM YILMAZ ilkokul 4.sinifa gidiyor.Programdaki Çocuklarin yer aldigi bolumde olmasini istiyorum.ANNESI

  2. Ben tam bu yarışma formatına uygunum……kendimi hayel ettim bir an …☺çok reyting yaparım die dusunuyorum

Eklenme Tarihi: 24 Ocak 2018