Kanal D Tarz Meselesi programı jürisi yarışmacıları kimler olacak?

Öncelikle yeni sezon için kollarını sıvayan Kana D köklü değişim ve atılımlar peşinde yeni dizi ve programları bir bir açıklamaya başladı. Bunlardan Biri de Tarz Meselesi.. Kanal D Tarz Meselesi programı jürisi yarışmacıları kimler olacak? sorusunu merak edenler için bilgileri ve haberleri burada sizler için derleyip toplayacağız.

Öncelikle moda programı diyebiliriz biz Tarz Meselesine. Zaten adı üstünde tarzı olanların tarz peşinde koşamların yarışacağı güncel moda içerikli program olacak. Daha öncede benzerlerini anımsayacak olursak İşte benim Stilim, Bu Tarz Benim gibi moda gündem yarışma programlarının benzer formatında olacak yarışma.

Kanal D Tarz Meselesi programı sunucusu ve jürisi Kimlerden Oluşuyor: Tarz Meselesi Programının sunucusu Çağla Şikel olacak. Programın jüri koltuğunda ise Nur Yerlitaş, Hakan Akkaya ve Umut Eker oturacak. Zaten önceki programlardan anımsadığınız isimler sizlere oldukça eğlenceli dakikalar yaşatacaklar.

Tarz Meselesi programı formatı Başvuru Katılım Nasıl: Tarz Meselesi programının formatı şuanda kesin olarak açıklanmadı; ancak Tarz Meselesi programı eski formatlardan çok farklı olması beklenmiyor. Az çok bildiğiniz içerikler olacak.

Tarz Meselesi programı başvurularının internet üzerinden yapılabileceğini önemli olan fizik ve konuşma becerisinin diksiyonun yeterli olması. Başka önemli bir şartı bulunmuyor. Kanal Seçim yapıp başvuran adayları değerlendirip sırayla çağırıyor.

Kanal D Tarz Meselesi programı jürisi yarışmacıları kimler olacak? konumuz hakkında yorum ve görüşlerinizi program içeriği hakkında yazmak istediklerinizi bize gönül rahatlığı ile yazabilirsiniz..

https://www.youtube.com/watch?v=Q-pkR3B9QxI

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.