Kanal D Yaşımı Tahmin Et Yarışması Başvuru Katılım Formu Şartları

Kanal D Yaşımı Tahmin Et Yarışması Başvuru Katılım Formu Şartları… Kanal D yeni sezonda eğlence programları ve yarışmaları ile ekranda olmaya hazırlanıyor. Yaşımı Tahmin Et yarışması adından anlaşılacağı gibi karşındakinin yaşını tahmin etmeye dayalı bir format.

Yaşımı Tahmin Et yarışmasının aslı Fransız televizyonlarına ait. Orijinal adı Guess My Age olan yarışma Fragmansız formatında ve Türkiye’ye uyarlanıyor. Yaşımı Tahmin et yarışmasının sloganı ise Guess My Age : Saurez-vous deviner mon âge? Fransa da çok sevilen yarışma artık Türkiye de Kanald de yayınlanacak. Bakalım Fransa da bulduğu ilgiyi bizim seyircimizden de bulacak mı?

Yaşımı Tahmin Et yarışmasının orijinali Aurélien Lipiansky tarafından hazırlanmış ve 11 Temmuz 2016’dan itibaren yayınlanıyor. Jean-Luc Lemoine sunuculuğunu yaptığı programı Türkiye’de kim sunacak? Yaşımı Tahmin Et yarışması yakında Kanald de yayınlanacak. Programın sunuculuğu kim yapacak? Sunucusu daha net değil ancak yarışma için başvurular alınmaya başlandı.

Yaşımı Tahmin Et yarışmasının başvurusu Kanald resmi web sitesinde yayınlanacaktır. Resmi sitesinde başvuruyu yapabilirsiniz. Başvuru şartlarını sizlerle konumuzda paylaşacağız. Ancak şimdilik yarışma ile ilgili çok bilgi yer almıyor. Kanald yeni sezon için yeni projeler hazırlıyor. Bunlardan birisi olan Yaşımı Tahmin Et yarışmasına siz katılmak ister misiniz? Yorumunuzu yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kanal D Yaşımı Tahmin Et Yarışması Başvuru Katılım Formu Şartları (20 Yorum)

  1. Yaşımı tahmin etmeleri için yarışmaya katılmak istiyorum bunun için ücret ödüyormusunuz

  2. Yaşımı tahmin et veya kişilerin yaşını tahmin etmek istiyorum yarışmaya katılmak istiyorum

  3. Yaşı tahmin edilen kişi para aliyormu ben katılmak isterim çünki yasimi gostermiyorum minyon tipliyim tahmin edemezler.

  4. Format fransaya aitse bizim seyirci beyenir reyting te alır insanımız eylenceye dūşkūn keşke biraz daha gerçekçi insanı insan yapan Programlar gőrebilsek

Eklenme Tarihi: 30 Haziran 2018