Kanal D Yeni Bir Ben Başvuru Formu, Yeni Bir Ben Ne Zaman Başlayacak

Kanal D Yeni Bir Ben Başvuru Formu, Yeni Bir Ben Ne Zaman Başlayacak? Kanal D de yeni bir program başlıyor. Yarışma olarak mı yayınlanacak yoksa sadece değişim yapılan insanları mı gösterecek henüz belli değil. Ancak yarışma olsa adında yarışma geçerdi diye düşünüyoruz. Bu yüzden de değişmek isteyen kişilerin görüntülerini gösterecek ve finalde son hallerini göstereceğini düşünüyoruz.

Yeni Bir Ben programının başvuru formu Kanald resmi web sayfasında paylaşıldı. İsteyenler Kanald resmi sitesinden başvurularını yapabilir. Peki bu programa kimler katılabilir? Yeni Bir Ben programına kendini değişirmek ve yeni bir ben oluşturmak isteyen herkes başvurabilir. Yeni Bir Ben başvuru formunda neler istenmiş bakalım;

Yeni Bir Ben başvurusunda makyajsız bir fotoğraf, boydan bir fotoğraf, kişilik bilgileriniz doğum tarihi, boy kilo vs. daha önce estetik ameliyat geçirdiniz mi, Modayı takip ediyor musunuz, ne tarz giyinmeyi seversiniz daha önce bir programa katıldınız mı? Bu gibi soruların yer aldığı başvuru formu sizi tamamen tanımak istiyor.

Yeni Bir Ben programının başvurusu Kanal D resmi sitesinden yapılacak ve buraya şöyle bir not düşülmüş; başvuru formlarındaki tüm yazı, video ve fotoğraflar, formu gönderen kişinin sorumluluğundadır. Kişinin izni olmaksızın yapılan başvurulardan, Kanal D sorumlu değildir. Başkası sizin adınıza başvuru yaptıysa bu sizi ilgilendirir bir adaylığınızı kabul ettik diyor yani…

Yeni Bir Ben programı fragmanı henüz yayınlanmadı. Sadece başvuru formu var. Talepler gelmeye başladıkça çekimler yapılacak ve sonrasında fragman hazırlanacaktır. Sizde bu programa katılmak ister misiniz?

Yeni bir ben başvuru katılım formu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kanal D Yeni Bir Ben Başvuru Formu, Yeni Bir Ben Ne Zaman Başlayacak (15 Yorum)

  1. Merhaba yeni bir ben programına katılmak istiyorum acaba ne gibi değiklikler yapıyorsunuz ve bu bir yarışmamı bilgilendirirseniz çok sevinirim Vücudumun ve yüzümün artık toparlanma zamanı artık diyorum :))

  2. Merhaba ben yeni bir ben programına katılmak istiyorum acaba ne gibi değiklikler yapıyorsunuz ve bu bir yarışmamı bilgilendirirseniz çok sevinirim başarılar diliyorum.

  3. Lütfen yardim edin lütfen cok acil. Kardesim 50 kilodan fazla verdi.ve artik aynalara bakamaz oldu. Tüm bedeni ve yüzü sarkdi .saygilar

  4. Slm kardesim 50 kilodan fazla verdi.
    Ve simdi kendini cok rahatsiz hisediyor. Cünki tüm bedeni cok sarkdi ve aynalara bakamaz oldu. Lütfen yardim edin lütfen .
    Cvp binizi bekliyorum cok acil
    Saygilar

Eklenme Tarihi: 14 Temmuz 2018