Kanal D Yeni Sezonda 2019 Hangi Diziler Ekrana Gelecek?

Kanal D Yeni Sezonda 2019 Hangi Diziler Ekrana Gelecek? Kanal D de yeni sezon için hazırlıklarını tamamlıyor. Yeni sezona yeni dizilerle girmeye hazırlanan Kanal D de hangi diziler yayınlanacak? Yeni dizilerin isimleri konularını sizlerle konumuzda paylaşacağız.

Kanal D 2018-2019 yeni sezon dizileri şu şekilde; Kuyu, Baraj, Hayat Işığım, Hayat Yolunda, Bir Litre Gözyaşı ,Gözü Kara… Geçtiğimiz sezon yayınlanan tüm dizilerini bitirerek yeni sezona hazırlanan dizinin önceki sezondan kalan tek dizisi Arka Sokaklar oldu. Arka Sokaklar önceki sezon cuma akşamı yayınlanıyordu bu sezonda aynı gün yayınlanırsa Kanal D diğer günler için yeni dizi projelerini sunabilir.

Kanal D yeni sezon dizileri için anlaşmalar sağlandı. Bazı diziler sete bile çıkarken bazıları hala senaryo ve oyuncu arayışı içinde. Kanal D yeni sezon dizilerinden olan Gözü Kara Kanal D İç Yapımlar tarafından hazırlanıyor.

Kanal D yeni sezonda yayınlanacak olan Kuyu dizisinde Kuyu dizisinde 19 yaşında olan bir genç kızın tanımadığı bir adamla zorla evlendirilmesi konu ediliyor. Bu genç kızın adı Cennet. Adana dan Amasraya gelin olarak giden Cennet’in gittiği evde de bir cinayet işlenir. Cennet’in hayatı artık karanlık bir kuyuda gibi geçer. Kuyu dizisi başrollerini Barış Kılıç, Nur Fettahoğlu ve Leyla Tanlar oynuyor.

Kanal D de yayınlanacak olan Baraj dizisinin yapımcısı da Türkan Şoray’ın kızı olan Yağmur Ünal. Türkan Şoray bu dizi de kızına tam destek veriyor. Medyapım’ın yapımcılığını üstlendiği Baraj dizisi için Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’na teklif gitti. Ünlü çift bu dizide rol almayı kabul edecek mi?

Kanal D 2018-2019 yeni sezon dizisi olan Hayat Işığım dizisinde Tolgahan Sayışman Hazal Subaşı ve Esra Bilgiç.

Bir Litre Gözyaşı dizisinde amansız bir hastalığı olan genç kızın hayatı anlatılacak. Kadın başrol için Farah Zeynep Abdullah düşünülürken erkek başrol de Kerem Bursin le görüşülüyor. Bir Litre Gözyaşı dizisi japon yapımı uyarlaması olarak Kanal D de yayınlanacak.

Kanal D 2019 yeni dizileri Kuyu, Baraj, Hayat Işığım, Hayat Yolunda, Bir Litre Gözyaşı gözü kara

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 12 Ağustos 2018