Kanal D Yeni Sezonun Yeni Dizilerin Listesi 2018-2019

Kanal D Yeni Sezonun Yeni Dizilerin Listesi 2018-2019… Kanald yeni sezon hazırlanıyor. Yeni sezonda yayınlanacak dizilerin oyuncularıyla bir tanıtım fragmanı hazırlanıyor. Yeni sezonda yayınlanacak tüm dizileri bu yeni sezon fragmanında göreceğiz.

Sezon finali yapan diziler eylül ayında devam edecek. Bazı dizilerde yeni sezonda başlayacaktır. Hatta yaz sezonunda başlayacak ve reytinglerde  ön sıralarda yer alan diziler yeni sezonda da devam etme hakkı kazanıyor. Kanald yeni sezonda yayınlanacak dizileri de sizlerle paylaşmak için konumuzu açtık.

Pazartesi günleri Kanald ekranlarında yayınlanan dizi İsimsizler dizisiydi. Yeni sezon fragmanıda yayınlanan İsimsizler aynı gününde kanald ekranlarında yayınlanacaktır. İsimsizler sezon finalinde Fatih ve Dayı’nın helikopteri düşmüştü. Yeni sezon fragmanında da Fatih hastanede hayal görüyor ve gözünü açınca karşısına çıkan insan Fatih sen öldün diyor.

Yaz sezonunda pazartesi günü İki Yalancı dizisi yayınlandı. Keremcem ve Yağmur Tanrısevsin’in başrollerini oynadığı dizi reytingleri gayet başarılı. Son iki haftada 4. ve 5. oluyor. İki Yalancı 9. bölümüyle 28 ağustosta final yaparak ekranlara veda edecek.

 

Çarşamba günü kanald de yayınlanan Poyraz Karayel dizisi yayınlanıyordu. Ancak onunda final yapmasının ardından boşluk kalmıştı. Yaz sezonunda da çok iddaalı olan Meryem dizisi yayına başladı. Meryem dizisi yayına başlayalı çok olmadı ama yayınlandığı günden beri reytinglerde ilk sırada yer alıyor.

Perşembe günü Kanald de yayınlanan dizi Vatanım Sensin dizisiydi. Vatanım Sensin dizisi sezon finali yaptığı için yeni sezonda da devam edecektir. Muhtemelen aynı gününde yayınlanması bekleniyor.

Cuma akşamları Arka Sokaklar yayınlanıyor. Arka Sokaklar sezon finali yapıp yeni sezonda devam etme kararı aldı. Yaz sezonunda da bir dizi olmadığı için yeni sezonda günü değiştirmesine de gerek kalmadı.

Cumartesi günü bir dizi yoktu. Yaz sezonunda da yeni dizi yayınlanmadı. Ancak yeni bir dizi başlayacak. Ver Elini Aşk dizisi cumartesi akşamları yayınlanabilir.

Pazar günü de sezon içinde Adı efsane yayınlanıyordu. yaz sezonunda günü değişti. Pazar günleri yaz sezonunda Çocuklar Duymasın dizisi yayınlandı. Çocuklar Duymasında son üç hafta da hep birinci sırada yer almış. Yeni sezonda da aynı gün yayınlanması bekleniyor.

Kanal D Yeni Sezonun Yeni Dizilerin Listesi 2018-2019

Çarşamba: Selanik 1920 Destanı
Perşembe: Kurtlar Vadisi
Cuma: Arka Sokaklar
Cumartesi: BBG Haftanın Finali

Biri Bizi Gözetliyor programı her gece günün özeti yayınlanacak.

Pazar : Futbol Programı… Ertem Şener’in sunuculuğunu yapacağı program Kanal D de beğenilerek izlenecektir.

Kanal D de yeni sezonda yayınlanacak BBG programı bilgilerini ve diğer yeni sezon dizileri bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşacağız. Takipte kalınız 🙂

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 22 Ağustos 2017