Kanal D Yüzleşme Dizisi Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanacak?

Kanal D ekranlarında 5 Mart 2019 Salı günü başlayan Yüzleşme dizisinin tekrar bölümleri ne zaman olacak Yüzleşme dizisinin tekrarları ne zaman hangi günlerde saat kaçta yayınlanacak ve izleyemeyenler için Yüzleşme dizisinin yeniden ekrana gelecek gün ve saatleri sizler için bu sayfada detaylı bir şekilde açıklamak ve merak eden izleyicilerimizle paylaşmak istiyoruz.

Kanal D Yüzleşme Dizisi Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanacak?Yüzleşme Dizisi Tekrarları ve Saatleri

Yüzleşme dizisi Kanal D ekranlarında 5 Mart 2019 Salı günü saat 20.00 da başlayacak. ilk bölümü ile salı günü ekrana gelen Yüzleşme dizisinin bitişinden hemen sonra dizinin ilk tekrarı yayınlanacak. Böylelikle Yüzleşme dizisinin 1. bölümünün tekrarı 5 Mart Salı günü saat 22.30 da ekrana gelecek Kanal D de.

Kanal D ekranlarındaki Yüzleşme dizisinin oyuncu kadrosuna bakacak olursak Engin Öztürk, Hande Doğandemir, Uğur Yücel, Zeynep Eronat, Yeşim Ceren Bozoğlu, Mesut Akusta, Gözde Çığacı, Yeşim Gül, Cansu Dağdelen, Cihat Süvarioğlu ve Macit Koper bibi önemli oyuncuların Yüzleşme dizisinde kendilerini göstereceklerini ve oyunculuklarını konuşturacaklarını şimdiden belirtebiliriz. Bu kadar önemli oyuncuların yer aldığı Yüzleşme dizisinin tekrarları da oldukça merak ediliyor.

Yüzleşme Dizisi Tekrarı hangi gün saat kaçtaYüzleşme Dizisi Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta ?

Yüzleşme dizisinin tekrar bölümleri ne yeniden ekrana geleceği saatleri detaylı olarak Kanal D yayın akışına bakarak sizler için buraya yazmak istiyorum. Kanal D ekranlarındaki Yüzleşme dizisinin tekrar bölümleri ne zaman yayınlanacak Yüzleşme dizisi tekrarları ile hangi günlerde ve saatlerde ekrana gelecek merak eden izleyicilerimize detayları bu sayfada paylaşmaya ve Kanal D tarafından gün ve saatler güncellendikçe bizde sayfamızda yeni bilgileri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Yüzleşme Dizisinin Reyting Sonuçları İzlenme Oranları (Kanal D)

Yüzleşme dizisi 1. bölümüyle 5 Mart Salı günü saat 20.00 da ekrana gelirken dizinin ilk tekrarı yine 5 Mart Salı günü saat 22.30 da Kanal D ekranlarında yeniden ekrana gelecek. Yüzleşme dizisinin tekrarları Salı günü ile kalmayacak ve çarşamba günü de gündüz kuşağında izleyemeyen seyircilerle yeniden buluşacak. Çarşamba 01.45 ve Perşembe 00.15 Saatlerinde tekrarlarıyla Kanal D’de izleyicisiyle buluşacak olan Yüzleşme dizisinin cuma ve cumartesi günleri de gündüz kuşağında yer alacağını Şimdiden söyleyelim ancak Kanal D yayın akışını güncellemediği için dizi ile ilgili bilgileri şimdilik bu kadar verebiliyoruz.

Yüzleşme Dizisi Nerede Çekiliyor Seti Adresi Hangi İl İlçede

Yüzleşme dizisinin tekrarları yeniden ne zaman hangi gün ve saatte ekrana geleceği ile ilgili bilgiler Kanal D’de güncellendikçe sizlere buradan yeni bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz. Şimdilik salı çarşamba perşembe ve cuma günleri yayın saatlerini bir kez daha sizlere aktararak Yüzleşme dizisinin yeni bölümünü izleyemeyenler ile yüzleşme tekrar bölümünde buluşmak üzere diyoruz ve saatleri sizlere veriyorum işte Yüzleşme dizisinin tekrarlarının yayınlanacağı günde saatler:

Kanal D Yüzleşme Dizisi Tekrarları ve Saatleri?

Yüzleşme dizisi Salı 20.00 Yeni Bölüm
Yüzleşme dizisi Salı 22.30 Tekrarı
Yüzleşme dizisi tekrarı Çarşamba 01.45
Yüzleşme dizisi bölüm tekrarı Perşembe 00.15
Yüzleşme dizisi tekrarı Cuma: 00.15
Yüzleşme dizisi yeniden Cumartesi 23.45

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Mart 2019