Kanatsız Kuşlar 21 Aralık 27. Bölüm Fragmanı Özeti

Kanatsız Kuşlar 21 Aralık 27. Bölüm Fragmanı Özeti… Kanatsız Kuşlar dizisi yeni bölümünde Şirketin yeni ortağı ile tanışmaya mecburen Onur ile Zeynep birlikte katılmak zorunda kalmıştır. Ama şirketin yeni ortağı Ahmete çok benzemektedir. Bu da ikisinin üstünde şok etkisi yaratır ve bunu üstlerinden kolay kolay atamazlar.

Zeynep bunun bir oyun olduğunu ve ortağın Ahmet olduğundan emindir. Çünkü baştan beri Ahmet’in öldüğüne inanmaz. Muzaffer ve Nefise Mert’i saklar. Bu konuda onlara Azime yardımcı olur. Tuğba yine planını yapar ve Azime hedef noktası olur.

Aysun annesinden uzaklaşsa da onu çok özlemiştir. Emre de bu durumu unutması için Aysun’u çalıştığı tekneye götürür.. Annesinden uzaklaşan ve onu iyiden iyiye özleyen Aysun için günler zor geçmektedir. Emre bu duruma daha fazla üzülmemesi ve biraz olsun oyalanması için Aysun’u çalıştığı tekneye götürür. Küçük Aysunu büyük bir tehlike bekler.

Nefise de kızının hayati tehlike yaşadığını duyunca Muzafferle hemen giderler. Ama arkalarında Mert’i bırakırlar. Mert’i de ummadıkları bir tehlike bekler. Kanatsız Kuşlar dizisi perşembe akşamları atv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Reytinglerde ilk sıralarda yer alıyor hep. Başarılı bir dizi..

Kanatsız Kuşlar dizisi yeni bölümünün sonunda Zeynep kendini vuracak mı? Zeynep Ahmetin Ahmet olduğundan emindir ve bunu itiraf etmesini ster. Yoksa kendini vuracağını söyler. Ahmet yine de itiraf etmeyecektir. O intikam yemini etmiştir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 14 Aralık 2017