Kanatsız Kuşlar 10 Mayıs Perşembe Neden Yok Yayınlanmıyor Bitti Mi?

Kanatsız Kuşlar 10 Mayıs Perşembe Neden Yok Yayınlanmıyor Bitti Mi? Kanatsız Kuşlar dizisi perşembe günleri yeni bölümleri ile Atv ekranlarında yayınlanıyor. Her hafta yeni bölümü yayınlanan dizi bu hafta kupa finali nedeniyle başlamayacak. Kanatsız Kuşlar dizisinin yapımcılığını Koliba Film üstlenirken başrollerini Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Deniz Bolışık, Fatih Al, Ahmet Varlı ve Servet Pandur.

Kanatsız Kuşlar dizisi 45. bölümü ile 17 Mayıs perşembe akşamı yayınlanacak çünkü bu hafta Ziraat Türkiye kupası final maçı var Fenerbahçe ile Akhisar arasında, Kanatsız Kuşlar dizisinde 20.30’da Fenerbahçe-Akhisar maçı oynanacak bu yüzden de Kanatsız Kuşlar özetsiz olarak 17 mayıs perşembe 20.00’de başlayacak. Kanatsız Kuşlar dizisi bu hafta hiç ekrana gelmeyecek ancak yeni bölüm ile 17 mayıs perşembe günü 20:20 de yeni bölüm yayınlanmaya başlayacak.

Kanatsız Kuşlar dizisi 17 mayıs yeni bölümü 44. bölümde neler olacak? Muzaffer, sahici olduğunu zannettiği oğluyla yüzleşti. Nefise ise bu vaziyet karşısında çaresizlikten ve içine düştüğü durumdan ötürü eli kolu bağlandı. Diğer tarafta Zeynep ise, Ahmet’in tüm foyasını ortaya çıkardı, bunu da Ahmet’e ilişkin elde ettiği görüntüleri kardeşine izleterek Ahmet’in aslında sandığı biri gibi olmadığını ve asıl yüzünü kanıtladı.

Öte yandan Muzaffer uzun yıllar boyunca kaybettiğini düşündüğü oğlunu saklayarak kendisine bu ızdırabı yaşatanlara karşı son derece öfkeli olmasına karşın, metanetini kaybetmemesi ve yapıcı olarak ailesini bütünlük, beraberlik duyguları içerisinde bir arada tutmaya çalışması dikkatlerden kaçmamaktadır. Öte yandan Zeynep, Ahmet’le ilgili ifşa görüntülerini izlettiği esnada Cemre’nin göstermiş olduğu tepki, Onur’u tekrardan Zeynep’in yakınına taşımasına vesile oldu.

Kanatsız Kuşlar dizisi yni bölümü 10 mayıs perşembe ekrana gelmezken dizinin yeni bölümü 17 mayıs perşembe günü 20:20 de yeni bölüm yayınlanmaya başlayacak. Kanatsız Kuşlar 10 Mayıs Perşembe Neden Yok niçin yayınlanmıyor, Kanatsız Kuşlar dizisi 10 Mayıs Perşembe Neden Yok ekrana niçin gelmedi bitti mi final mi oldu gibi sorulara yanıt verdik.. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Mayıs 2018