Kanatsız Kuşlar 30. Bölüm Fragmanı Özeti 18 Ocak

Merak ettiğiniz Kanatsız Kuşlar 30. Bölüm Fragmanı Özeti 18 Ocak konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Kanatsız Kuşlar 30. Bölüm Fragmanı Özeti 18 Ocak… Kanatsız Kuşlar dizisi 30. bölümde neler olacak? Kanatsız Kuşlarda Muzaffer Nefise’nin gönlünü almak için onunla konuşmaya gider. kalbini tamir etmek için bir kez daha onunla konuşan Muzaffer, çocuklarla ilgili müjdeli bir haber verecek.

Kanatsız Kuşlar dizisi yeni bölümünde neler olacak? Çocukların kendisini babaları olarak görmeyeceklerini bildiği halde Nefise’yi çok sevdiği ve aralarındaki bağdan etkilendiğini söyleyen Muzaffer, onun çocuklarını kendi çocukları olarak göreceğini belirtecek. Cemre ve Ahmet arasında olanlarda Ahmetin ne denli tehlikeli olabileceğini gösterir.

Öte yandan Ahmet, Cemre ile yakınlaşmak istediğini belirterek bu sayede Nefise ve diğerlerine daha yakın olabileceğinin altını çizdi. Ahmet’in yaşadığına dair şüpheleri artan Zeynep ise huzursuz olmaya devam edecek. Muzaffer’in barışma çabalarına rağmen önceki dönemde yaşadıklarından dolayı mesafeli davranmaya karar veren Emre, barışma taleplerini geri çevirecek.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 11 Ocak 2018