Kanatsız Kuşlar 38. Bölüm Fragmanı Özeti 15 Mart Çarşamba

Kanatsız Kuşlar 38. Bölüm Fragmanı Özeti 15 Mart Çarşamba… Kanatsız Kuşlar dizisi yeni bölümünde Nefise hastaneden kaçırılır. Muzaffer Nefise’nin kaçırıldığını duyunca çıldırır. Muzaffer polislerle birlikte Nefise’nin peşine düşer. Bu olayın duyulmaması için çocuklara söylememesi içinde Azime’yi uyarır.

Azime’de Muzaffer’i suçlu konuma getirecek bir yalan söyler. Kanatsız Kuşlar dizisi 38. bölüm özeti tüyoları; Ahmet, Cemre ile her şey istediği gibi gittiği için keyiflidir. Ama ne olduğunu anlamadığı bir şekilde saldırıya uğrar. Cemre eve döndüğünde Emre öfkeyle onu bekliyordur. Bu arada Onur ile Muzaffer de gerilir. Muzaffer’in Ahmet’e olan güveni Onur’u deli etmektedir.

Zira şirketle ilgili kötü haberler yayanların Ahmet ile Talat olduğuna emindir. Nefise, gözlerini nihayet açar. Ancak bilmediği bir yerdedir. Uyandığında karşısında gördüğü kişi, onun için tam bir sürpriz olacaktır. Kanatsız Kuşlar dizisi 15 Mart bilgileri özeti; Hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ile çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsü… İyilikten kötülüğün, kötülükten ise umudun doğabileceğini anlatan Kanatsız Kuşlar, bir yudum mutluluk için çırpınan dramatik yaşamların hikayesini ekranlara yansıtıyor.

Kanatsız Kuşlar dizisi yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film, yönetmenliğini Adnan Güler’in üstlendiği, senaryosunu Hakan Haksun’un kaleme aldığı Kanatsız Kuşlar’da başlıca rolleri Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen paylaşıyor. Dizinin müzikleri ise Kalan Müzik tarafından yapılıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=_J0AYC8Gpjg

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.